Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Imo on i Kukiz to podstawieni ludzie zbierający tych niezdecydowanych młodych (poniżej 50) ludzi. Trochę powie na lewo, trochę na prawo, generalnie zrobi to co robił całe życie, czyli zadowoli ludzi, a kiedy będzie trzeba, będzie wspierał odpowiednią stronę. Jak się ludziom znudzi to będzie następny jakiś "ulubieniec". Nie wiem, Pudzianowski czy inny Stanowski.
  • Odpowiedz
@Megasuper o nie mam wątpliwości. Na razie to on jest takim majstrem co dopiero wszedł i gada „o panie kto to panu tak #!$%@?ł”. Poczekamy na efekty pracy tego rządu. Ale mam przekonanie, że trzeba będzie przestać cwaniakować.
  • Odpowiedz
@Megasuper: dlaczego uważa że to najgorsze skoro tak właśnie powinno być. Jeżeli chłop wykonuje dobrze swoją pracę to jest lubiany, a jak przestanie dobrze pracować to go wywalimy z sejmu. Gdybyśmy robili tak z każdym niekompetentnym posłem to ten kraj miałby się dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@Megasuper: póki co to Hołownia na odwrotny cykl xd zaczął od bycia wyśmiewanym i opluwanym, a po 3 latach jest gdzie jest. Kukiz nie wytrzymał pół roku
  • Odpowiedz
@Megasuper: Hołownia ma bardzo duże powinowactwo do Zeleńskiego, też wyskoczył z amerykańskiej telewizji jak Filip z konopi i poszedł do polityki, teraz robi bardzo dobre wrażenie jako marszałek i robi się wokół tego szum medialny. Bardzo podobnie jak zelenski na Ukrsinie, na początku jego rządów Ukraińcy też byli zachwyceni. Zeby tylko nie skończyło się podobnie jak na Ukrainie, gdzie obecnie jakieś 80% Ukraińców najchętniej wywiozło by ich prezydenta na taczkach (
  • Odpowiedz
on i Kukiz to podstawieni ludzie zbierający tych niezdecydowanych młodych (poniżej 50) ludz

@sierramikebravo: master plan 7d ludzi jaszczurów xd Bo prawdziwym patriotą i obroną Polski jest tylko Kaczyński, a jedynym wybawicielem Tusk - wszystko inne to symulacja XD Zandberg to tak naprawdę przebrany orangutan xdd
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Niby jest masa (śmieszne, że akurat wszystkie wymienione przez Ciebie osoby są związane z lobby akerykanskim, ale tu oboje pochodzą z Europy srodkowo wschodniej i zaczynali w bardzo podobnym okresie. Śmierdzi tu trochę jakaś zorganizowana akcja konkretnych elit. W Polsce, podobnie jak i na Ukrainie nigdy wcześniej nie było podobnego przypadku, a tu nagle w podobnym momencie robią się takie dwa. Nie mówię, że tak jest na 100%, mówię tylko,
  • Odpowiedz