Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Ale to nie tylko kwestia Wykopu.
Zauważ(cie) proszę że cały czas ludzie znajdują sobie bohaterów wśród tych, którzy obiecali że „rozliczą" PiS.

W 2015 r. były zachwyty nad Zandbergiem i Lewicą, która za żadne skarby nie chciała wchodzić w żadne koalicje z innymi. Dzisiaj widać jak to się skończyło.

Potem przyszedł Petru, i ludzie zaczęli chwalić Nowoczesną. Byłoby super, gdyby Petru nie odszedł.

Potem doszedł -nie-jestem-szmatą Kukiz, i jego „antysystemowe"
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: Już się zasrał wafel Kotłowni xD

master plan 7d ludzi jaszczurów xd


@Gluptaki: Wiadomo, najlepiej obśmiać temat i #!$%@?ć o jaszczurach, bo dla dzieciaczka z wykopu Hołownia to disneyowska postać od zera do bohatera. Nikt za nim nie stoi oprócz siły miłości xD Beka z naiwniaków xD
  • Odpowiedz
@Megasuper: Może i nie jest ideałem ale myślę że to szczery człowiek, kiedyś go spotkałam u nas na UW jak był na wykładzie o karierze jeszcze za czasów TVN
  • Odpowiedz
@Megasuper: No niestety tak działa plebs,od starożytności już było tak, że każdy popularny bohater w końcu albo umierał w chwale albo żył dostatecznie długo by doczekać ostracyzmu. Na wykopie to doskonale widać, mnóstwo było takich przykładów.
  • Odpowiedz
W Polsce, podobnie jak i na Ukrainie nigdy wcześniej nie było podobnego przypadku, a tu nagle w podobnym momencie


@Glikol_Propylenowy: no nie wiem, może dlatego, że dopiero od 30 lat mamy wolne wybory? A społeczeństwo JAKKOLWIEK wyedukowane w demokracji i przyzwyczajone, że ma wpływ na władzę dopiero teraz jest koło 30?
  • Odpowiedz
bo dla dzieciaczka z wykopu Hołownia to disneyowska postać od zera do bohatera. Nikt za nim nie stoi oprócz siły miłości xD Beka z naiwniaków xD


@rolnik_wykopowy: jak jesteście żałośnie śmieszni i wszędzie wietrzycie niemieckie spiski drżąc przed zgniłym zachodem to moja wina? XD Przestańcie się zachowywać jak idioci to ludzie przestaną was tak postrzegać, proste XD
  • Odpowiedz
jeden ciepły przykład z krosna który udał się tak dobrze że się do dziś nie skompromitował


@Uuroboros: ciepły przykład z Krosna?
- Biedroń, który bił matkę, ale przeprosił i jest ok?
- czy Biedroń, który oprócz gadania politycznie nie miał jeszcze ani odpowiedzialnej funkcji ani nic nie osiągnął?
  • Odpowiedz