Wpis z mikrobloga

@Megasuper: kto jest na wykopie dłużej niż kilka miesięcy wie, że wykop to głównie zmanipulowany tłum jednogłośnie krzyczących indywidualistów. Tak bardzo mających swe odmienne zdanie od większości, że w większości bezrefleksyjnie łykają wygodne zdanie większości i tak bardzo są antysystemowi, że głównie krzyczą tak jak OPEC, największe koncerny, tech tytani, banki czy najbardziej chlopskorozumni politycy. Kto był tu więcej niż chwilę wie, że wykopowa łaska na farm trolli wozie jeździ. Klikbajty
póki co to Hołownia na odwrotny cykl xd zaczął od bycia wyśmiewanym i opluwanym, a po 3 latach jest gdzie jest. Kukiz nie wytrzymał pół roku

@2mack: Nawet lepiej - jeszcze tydzień przed wyborami wykopki pluły na Hołownię, zapowiadając, że koalicja P2050-PSL nie przekroczy nawet progu, a trzecią siłą w sejmie będzie Kompromitacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Megasuper: Ja tam, nigdy za nim nie przepadałem i właściwie nadal nie przepadam, generalnie nie robi na mnie wrażenia ten typ, choć przyznam że niektóre z ostatnich wypowiedzi z rigczem.