Wpis z mikrobloga

@strzelam_enterem: Ja w przeciwieństwie do was, milicyjnych śmieci, ciężko pracuję, robię coś pożytecznego i płacę podatki, by taki darmozjad jak ty nie zdechł z głodu. A co zrobiła milicja? Cofneła Polskę do Białoruskich standardów? Morduje sobie ludzi dla własnego widzimisię? Jak tam, pomogliście ojcu szukać dziecka w Andrychowie? Potraficie tylko #!$%@?ć głupoty "Pomagamy i chronimy" jakim trzeba być hipokrytą, by być milicjantem i powiedzieć takie coś? Jesteście największą grupą przestępczą
  • Odpowiedz
@przegryw_naczelny: co Ty mi możesz powiedzieć o płaceniu podatków? ja niby tego nie robie? Pracuje od 17 roku życia, a teraz robię swoją robotę najlepiej jak potrafię. Jebnij jeszcze dłuższy wpis, wyrzygaj jeszcze więcej jadu, hejt na Policję teraz w modzie to może dostaniesz kilka plusów więcej. A skoro masz informację że policja jest grupa przestępczą to masz obowiązek to zgłosić to do prokuratury mitomanie.
  • Odpowiedz
@strzelam_enterem: do tej prokuratury która razem z wami pomogła uciec z kraju mordercy trzyosobowej rodziny? Czy do tej która umorzyła morderstwo na komędzie w Kutnie, gdzie milicjant strzelił 3 razy w głowe podczas przesłuchania? Hejt na milicję nie jest w modzie, sami do tej sytuacji doprowadziliście, ciężko harowaliście na to by wam obywatel pluł w twarz.
  • Odpowiedz
Gdybym był milicyjnym śmieciem twojego pokroju, mógł bym dowody fabrykować na prawo i lewo. Niestety, tak jak mówisz jestem prawym obywatelem. Prawda się zawsze obroni, mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia, takie przyglupy jak ty wylecą na zbita mordę z komendy i wylonduja w rynsztoku, gdzie wasze miejsce. Stworzymy nowa Policję, która będzie Pomagała i chroniła, czyli całkowite przeciwieństwo was milicyjnych bydlaków. Kończę dyskusje z tobą, bo kontakty z milicyjnymi bandytami, uwłaczają
  • Odpowiedz
@strzelam_enterem:a jak można inaczej rozmawiać darmozjadem milicyjnym? chamstwo to akurat wasza cecha zawodowa, obok debilizmu i #!$%@? w kosmos ego. Dobrze że u was w formacji sami inteligenci, którzy nie potrafią poprawnie napisać liczebników, na mandacie, inteligenci którzy mylą wyrzutnie rakiet z głośnikiem, lepiej gówno gołymi łapami przerzucać niż być milicyjnym #!$%@?, mniejszy wstyd
  • Odpowiedz