Wpis z mikrobloga

Elon Musk to geniusz... w naciąganiu swoich wyznawców na hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzedaje im Cybertrucka który tak naprawdę nie jest truckiem... żeby nim był musisz dokupić zapasowe koło które wrzucasz na pakę, nie me dedykowanego miejsca (1250$), rozszerzacz baterii, też wrzucasz na pakę (16 000$) przez co tracisz całą przestrzeń załadunkową... żeby zmienić kolor musisz dopłacić 6 500$.

#tesla #elonmusk #samochodyelektryczne #samochody #motoryzacja
FX_Zus - Elon Musk to geniusz... w naciąganiu swoich wyznawców na hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sp...

źródło: czarna-tesla-cybertruck

Pobierz
  • 21
  • 0
In total, there will be 10 different paint options at launch. They include Atlas Blue, Star White, Rapid Red, Iced Blue, Agate Black, Antimatter Blue, Carbonized Gray, Iconic Silver, Oxford White and Stone Gray. All of those colors will be free options except for Star White and Rapid Red, both of which will incur an extra cost to select. Ford doesn’t say how much, but on the gasoline truck, Rapid Red is
FX_Zus - >In total, there will be 10 different paint options at launch. They include ...

źródło: Tesla-Range-extender-battery-pack

Pobierz
  • 0
@mlesz: @Hubert_von_Mai: dokładnie, paskudztwo w środku i na zewnątrz... pełne ostrych niebezpiecznych krawędzi @gonzo91 jest definicja stworzona przez użytkowników, powinien sporo daleko przeciągnąć i to z paką załadowaną gratami... a jak #!$%@? koło na bezdrożu to nie musisz wzywać lawety ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FX_Zus no dla mnie cały ten "future design" jest groteskowy. W mojej ocenie to brutalizacja wyglądu modeli samochodów, który poniekąd przywędrował od architektów (nienawidzę brutalizmu w architekturze - najbardziej prostacki i przygnębiający styl architektoniczny, który poniekąd prowadzi nawet do patologizacji ludzi, którzy w takich przybytkach mieszkają).
@FX_Zus: kwestia gustu, ja uważam że design CT jest zajebisty i jedyny w swoim rodzaju. Jakby wyjęty żywcem z jakiejś cyberpunkowej utopii. Niestety nie dla mnie bo pickupa nie potrzebuję.
I co w tym dziwnego że dopłaca się za różne opcje? Jak kupowałem auto to mogłem zapłacić od 240 do 380 tys, w zależności od tego jakie opcje wybieram.
@FX_Zus no to jeżeli definicja jest stworzona przez użytkowników to poczekajmy rok i popatrzmy na wyniki sprzedaży. Jeżeli ludzie będą odchodzić od innych pick upów na rzecz cybertrucka to będzie to znak że w definicje wpisuje się całkiem dobrze.
@Belzebub napisałeś o designie, który tak wygląda ze względu na oszczędność. A wygląda tak ze względu na materiały jakie są użyte. Powodzenia z tworzeniem obłych kształtów z nierdzewki.
  • 0
@Jamniki2: nic nie hejtuję takie są fakty... dobra wygląd hejtuję (kwestia gustu), reszta to fakty.
@konrado12 dziwne jest to, że te opcje powinny być w standardzie pickup-a... a nie jeśli je zamontujesz to twój pojazd przestaje być pickupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FX_Zus: To auto generalnie wygląda jak śmieszny obrazek z internetu/mem. A najgorsze jest to, że przez sam fakt, że to Tesla odniesie to sukces i inni producenci też zaczną wizualnie iść w tę stronę.