Wpis z mikrobloga

@Olek3366: mi wystarczy jak będą tego sqrczysyna ciągać po prokuraturach bo w pierdlu będzie męczennikiem, dlatego też życzę mu dużo zdrowia i długiego życia by obserwował jak jego nikczemny projekt upada a on ląduje na śmietniku historii
oo pomyłka nie pod trybunał tylko rozliczenie..


@Olek3366: jakie rozliczenie co ty znowu ćpałeś xD najpierw mylisz trybunał z prokuraturą, a teraz na zdanie:

Złożymy wnioski do niezależnej, odpolitycznionej prokuratury o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej następujących osób: Jarosława Kaczyńskiego – za sprawstwo kierownicze i usiłowanie zmiany ustroju państwa,


piszesz, ze czekasz na rozliczenie XD napisali jasno, ze złożą wniosek do prokuratury - nie bedą przecież sterować sędziami zeby wydali określony wyrok.
@Njal: po co ad personam? Ja doskonale wiem co robię, nie przypisuj mi swoich “właściwości”. Faktycznie przesadziłem z tym wielkim kwantyfikatorem ale wiem, że w tym elektoracie jest świadomość i zgoda na “cel uświęca środki” i dużo trzeba było obiecać, nie wszystko mówić by walczyć z pisem. Uroki demokracji. Moze uda nam się to uzdrowić kiedyś