Wpis z mikrobloga

#przegrywpo30tce #przegryw

Jak jesteś sub5, to całe życie jesteś traktowany jak śmieć. Dzisiaj z 6h chodziłem po różnych sklepach i w żadnym nawet jedna ekspedientka nie podeszła z zapytaniem czy coś doradzic, a jak zadałem sam pytanie to zlewka "NIE" i nawet nie pofatygowała się sprawdzić czy jest rozmiar na stanie. W jednym sklepie nawet za mną chodziła i poprawiała buty na półce dając do zrozumienia bym wyp*alał. Potem w stonce na kasie samoobsługowej błąd, oczywiście młoda, ładna Julka, obsłużony ostatni i olewczo, do każdego mówiła głośne dowidzenia, a do mnie cisza. Jakbyś co najmniej jakaś krzywdę jej zrobił. Zresztą jaką krzywdę, p0lka lubi jak ją partner leje, to oznaka dominujących, dobrych genów patuskich. Zrobić bąbla z patusem, a potem żyć na koszt tego kukoldzkiego "państwa".

Nie szokuje mnie to, bo wiem że to są czynniki natury i wschodniej mentalności(i blackpill-u) dlatego jako przegryw sram na ten kraj, nie obchodzi mnie jego los jak jego nie obchodzi mój. W wieku 33lat nie przepracowałem dnia i nie przepracuję, będę na #neet do końca swych dni, a potem bezdomność lub pierdelek na koszt podatnika/normika.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barachloop: A dlaczego miała do Ciebie powiedzieć do widzenia jak robiłeś zakupy na kasie samoobsługowej? Mnie się zdarza czasem wołać obsługę 2-3 razy gdy coś pójdzie nie tak na kasie samoobsługowej. Zwłaszcza Biedronkowej, bo te traktują z góry klienta jak złodzieja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz