Wpis z mikrobloga

haha szury jak zwykle sieją panikę, przecież nikt ustawą nie nakaże jedzenia tego typu rzeczy, tak jak nie można ustawami narzucić jeżdżenia tylko elektrykami, prawda? XD

@Kamokamo:
Zawsze jade po szurach, konfie itd. Ale trzeba być mega naiwnym, by nie widzieć, że świat lewaczeje. A to oznacza jedno:
1) za kilka lat zostanie zabronione w Europie mięso, zwłaszcza jeśli rozwinie się tzw. "sztuczne" mięso.
Wszystko w imię dobra zwierząt i ekologii, bo jak tam eko szury pierolą w swoich wyliczeniach, 1 kg miesa potrzebuje 7,5 planet wody, a 1 burger powoduje wycięcie pół planety lasu ;)
2) Jeżeli nie będzie mięsa, tylko jakies wege podroby, to prosta droga, by wymusić z 5-10%
  • Odpowiedz
@Kamokamo ustawą nie tylko bank ci policzy indywidualny ślad węglowy i pieniądz cyfrowy nie zadziała przy kasie. Pozostają robaczki.

To się nazywa "partnerstwo prywatno-publiczne". Ustawy są passe ;)

Żabę gotuje się powoli.
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o mięso to jem tylko to co upoluje albo kupuje świnie od znajomych i wędzonko w ogrodzie. Robaki pozostawiam prawdziwym smakoszom :-)
A roślinki lubią CO2 ale co ja tam wiem..
  • Odpowiedz
@sylwek2k

zarles robaki i nawet o tym nie wiedziales, teraz zobaczyles ze sa inne gatunki i nagle oj woj...


to sprawdz, z czego robia np czerwony barwnik :D E120 :D
  • Odpowiedz
@jedmar

Możecie mi wytłumaczyć co jest złego w jedzeniu robaków, a zwłaszcza w pozyskiwaniu z nich białka jeżeli daje takie same wartości odżywcze jak inne formy procz samego faktu że to są ROBAK, ktore sie zle kojarza? :D


No, tylko że nie dają. :D
  • Odpowiedz
@bear2112: nie pamietam ile kosztowały rok temu ale teraz taka paczka na allegro koło 16 zł jest więc sporo, czipsów zwykłych na tym etapie to to na pewno nie zastąpi.
  • Odpowiedz
normalizowanie żarcia robaków. Kolejne będzie lepienie domów z gówna, prania odzieży w rzekach i sranie do rynsztoków xD


@Bodzias1844: od dekad jest promocja wegetarianizmu i weganizmu, rozumiem ze już oddziały wegecommando zmuszają cię do zrezygnowania z mięsa pod karą śmierci? xd
  • Odpowiedz