Wpis z mikrobloga

jak można przegrać z kimś, kto jest wtórnym analfabetą?! xD


@jakismadrynickpolacinsku: akurat ja analfabetą nie jestem, ale jak widać ty ładnie przegrałeś dyskusję. Spoko, mówiłem, że nie mam z tym problemu więc luz.

Napisz więcej iksde, z pewnością będziesz brzmieć jeszcze bardziej poważnie!
@Krupier: Też nie mam obowiązku wchodzić z tobą w dyskusje xD
Masz wszystko napisane w poprzednich komentach, tylko się trzeba jednak wysilić. Co rozumiem nie jest łatwe, jak się nawala komenty od rana.

edit.
W ogóle dyskusja na temat żarcia robali i słuszności tez, to jest total kuriozum xD
Musisz mieć niską smoocenę, skoro chcesz kogokolwiek tutaj pokonywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też nie mam obowiązku wchodzić z tobą w dyskusje xD


To już nie odpisuj.

Masz wszystko napisane w poprzednich komentach, tylko się trzeba jednak wysilić. Co rozumiem nie jest łatwe, jak się nawala komenty od rana


@jakismadrynickpolacinsku: w twoich komentarzach nic sensownego nie ma. No, jest "iksde", tu się zgodzę, ale do sensu od tego daleka droga.

edit.

W ogóle dyskusja na temat żarcia robali i słuszności tez, to jest total
@Krupier: Napisałeś taki komentarz:

No i co z tego?

I oczekujesz, ze bede prowadzil z toba dyskurs?
xD Wysil sie pierwszy. Ty podjales temat, a teraz jak #!$%@? chcesz zebym sie zaangazowal za ciebie, xD Wyprowadzal formy erystyczne, prowadzil dyskurs, cytowal badania naukowe. Whtever. xD A teraz sie rzucasz jak pijany Mietek, bo mu nie dali 2zl na piwo xD

Zeby dyskutowac, to trzeba miec z kim i z czym xD
I oczekujesz, ze bede prowadzil z toba dyskurs?

xD Wysil sie pierwszy. Ty podjales temat, a teraz jak #!$%@? chcesz zebym sie zaangazowal za ciebie, xD Wyprowadzal formy erystyczne, prowadzil dyskurs, cytowal badania naukowe. Whtever. xD A teraz sie rzucasz jak pijany Mietek, bo mu nie dali 2zl na piwo xD


@jakismadrynickpolacinsku: no widzisz, zadałem proste pytanie, a odpowiedź na nie cię przerosła i wybrałeś walkower w dyskusji. Ja ten wybór
każdą. Np. o tym czy warto jeść krowy albo jeździć mercedesem.


@Krupier: A czy kazda trzeba podejmowac? xD
Brzytwa Ockhama, ja sie stosuje od dawna w nauce.

bynajmniej.


@Krupier:
A jednak wszystko na to wskazuje, że tak. xD Typ od 15 lat w necie i czas traci na płonne dykusje. xD W zyciu ci sie nudzi. Mnie nie.

"Po czynach ich poznacie".

no widzisz, zadałem proste pytanie, a odpowiedź na
A czy kazda trzeba podejmowac? xD

Brzytwa Ockhama, ja sie stosuje od dawna w nauce.


@jakismadrynickpolacinsku: ok.

A jednak wszystko na to wskazuje, że tak. xD Typ od 15 lat w necie i czas traci na płonne dykusje. xD W zyciu ci sie nudzi. Mnie nie.


"Po czynach ich poznacie".


@jakismadrynickpolacinsku: ideą tego portalu są m.in. dyskusje prowadzone w komentarzach. Mam czas to sobie dyskutuję. Piszesz do mnie to odpisuję.
Kolejne będzie lepienie domów z gówna, prania odzieży w rzekach i sranie do rynsztoków xD


@Bodzias1844: Ale dlaczego mówisz o Indiach jak temat jest o Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: je je.. Gorzej jak baba w klimakterium ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak jak nie mam odpowiadać za twoje osobiste odczucia. xD

Nie jest zamknięte, możesz odpowiedzieć. Nie zrobiłeś tego, nie potrafisz dyskutować nawet.


Bagatelizowanie tematu od początku; de facto odpowiadanie samemu sobie, nie należy do pytań zamkniętych?! xD
Gdybyś potrafił dyskutować, tobyś inaczej sformuował to pytanie, a nie tendencyjnie.
Stawiasz od początku interlokutora w pozycji, w