Wpis z mikrobloga

haha szury jak zwykle sieją panikę, przecież nikt ustawą nie nakaże jedzenia tego typu rzeczy, tak jak nie można ustawami narzucić jeżdżenia tylko elektrykami, prawda? XD


@Kamokamo: no no, znam temat, to że ustawą narzucili maksymalną prędkość w miastach znaczy wyłącznie to że następnego dnia posuną się do dowolnej rzeczy i narzucą jedzenie robaków.

Bo przecież literalnie to zrobili po uchwaleniu kodeksu drogowego w 1998 nie?
@Xing77: Super, nowy produkt który można zjesć, albo nie, zależnie od tego co kto lubi. Jest popyt, jest podaż.

Ale dlatego że to jest nowe, to jest straszne i trzeba wieszczyć armagedon. Już lobby robaków snuje plany zniszczenia tradycyjnego polaka.

Panie, biorą ziomnioki i zaminiają w jakieś kółka, niedługo zimników nie będzie, bo same kółka bedo.

Napiszą ustawę żeby jeść tylko ziomnioki w kształcie kółek, i zakażą zimnioków i nie będzie
normalizowanie żarcia robaków. Kolejne będzie lepienie domów z gówna, prania odzieży w rzekach i sranie do rynsztoków xD


@Bodzias1844: Kojarzysz ten prawacki jazgot jak to białko było potrzebne naszym przodkom do rozwoju mózgu? Prawactwo nie wspomina jednak, że źródłem tego białka były robaki. Wracamy do korzeni. W czym problem?

Co do samej żywności na bazie owadów to moje koty właśnie dostały karmę z białkiem owadzim i żrą jak szalone. Karma wygrywa
Kojarzysz ten prawacki jazgot jak to białko było potrzebne naszym przodkom do rozwoju mózgu? Prawactwo nie wspomina jednak, że źródłem tego białka były robaki. Wracamy do korzeni. W czym problem?


@Logytaze: wróćmy więc do jaskiń. Jaskinia prawem, nie towarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)