Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Jak tam procedowanie prawa wykopki?

- jak Konfederacja złoży ustawę z błędem i tego samego dnia (na miesiąc przed procedowaniem) wniesie poprawkę, to jest ZŁA i hahahhaha.

- Ale jak na komisji ds. "Uni Europejskiej" wczoraj cala komisja (poza posłem Braunem) przeglosowala pakiet rządowych uchwał i przepisów, które w dużej ilosci wpłyneły rano i nawet przewodniczący o tym nie wiedział... Ale w ciemno. Cala komisja nie znając ich treści przeglosowała, ze ich treść jest legit. Glosowali dosłownie kota w worku.

- Jaka inba była jak ktoś hostingu nie utrzymał.

- Ale jak była poprawka konfederacji o jawne procedowania ustaw jeszcze zanim trafią do marszałka, to cały sejm (poza konfederacją) głosował przeciw...

- ???? posłów Platformy Obywatelskiej podpisało się pod "ustawą wiatrakową" (ostatnia ustawa o oze itd) to ustawa sama ma 100 stron jest napisana ciężkim jezykiem, i odnosi się do kilkudziesięciu innych ustaw. ŻODYN jej nie przeczytał... ŻODYN!!!

Dobrze że jestem kulturalnym czlowiekiem, bo inaczej powiedziałbym ze sytuacja gdzie ktoś podpisuje się pod ustawami/uchwałami/poprawkami rządowymi bez ich czytania jest #!$%@?. Ale jestem kulturalny i tak nie powiem. Ufff...
  • 32