Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Jak tam procedowanie prawa wykopki?

- jak Konfederacja złoży ustawę z błędem i tego samego dnia (na miesiąc przed procedowaniem) wniesie poprawkę, to jest ZŁA i hahahhaha.

- Ale jak na komisji ds. "Uni Europejskiej" wczoraj cala komisja (poza posłem Braunem) przeglosowala pakiet rządowych uchwał i przepisów, które w dużej ilosci wpłyneły rano i nawet przewodniczący o tym nie wiedział... Ale w ciemno. Cala komisja nie znając ich treści przeglosowała, ze ich treść jest legit. Glosowali dosłownie kota w worku.

- Jaka inba była jak ktoś hostingu nie utrzymał.

- Ale jak była poprawka konfederacji o jawne procedowania ustaw jeszcze zanim trafią do marszałka, to cały sejm (poza konfederacją) głosował przeciw...

- ???? posłów Platformy Obywatelskiej podpisało się pod "ustawą wiatrakową" (ostatnia ustawa o oze itd) to ustawa sama ma 100 stron jest napisana ciężkim jezykiem, i odnosi się do kilkudziesięciu innych ustaw. ŻODYN jej nie przeczytał... ŻODYN!!!

Dobrze że jestem kulturalnym czlowiekiem, bo inaczej powiedziałbym ze sytuacja gdzie ktoś podpisuje się pod ustawami/uchwałami/poprawkami rządowymi bez ich czytania jest #!$%@?. Ale jestem kulturalny i tak nie powiem. Ufff...
  • 32
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz Rozumiem. I nie poprawiona od razu, bo od razu były kolejne błędy, masz łinka powyżej;) Tak czy siak nie nie rozumiem co to zmienia? Wytłumaczysz meandry swojej świadomości, które zaprowadziły Cię do przedstawionego tu wniosku? Że niby skala nie ta czy co? Proponuję Tobie eksperyment myślowy: czy jeśli doprowadzę do utraty klienta dla swojego pracodawcy, a mój kolega na równorzędnym stanowisku doprowadził do utraty dwóch klientów to przestaję być winny?
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz Czemu przestałeś mi odpowiadać? To która część artykułu który został zalinkowany jest nieprawdziwa? Bo jeśli nie potrafisz jej wskazać to należą się od Ciebie przeprosiny @some_ONE za oskarżenia o powielanie fejków. Czy jednak na to honoru braknie? O udział w eksperymencie myślowym się nie dopominam, bo domyślam się dlaczego uciekłeś z dyskusji z podkulonym ogonem ( ͡º ͜ʖ͡º)