Wpis z mikrobloga

@Warcomx: Śmiej się - może i jakoś 10 lat temu, ale siostra kupiła Fiata Pandę na pierwszy samochód i autentycznie były na nim opony made in yugoslavia, choć letnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Warcomx: Trzech moich znajomych też tak narzekało.

Jeden tydzień temu zniszczył ogrodzenie posesji przy zakręcie, drugiego przedwczoraj wyciągali z rowu a trzeci wymijając się na milimetry #!$%@?ł komuś lusterko, bo po lodzie na krawędzi jezdni to już bał się jechać. Niby technicznie wszystko na picuś glancuś, tylko co z tego ,skoro siano w głowie i ego wywalone w kosmos.
Trochę mrozu i już #!$%@? wszyscy obsrani jechać powyżej 40km/h na tych zimowych oponach wyprodukowanych w 1985 w Jugosławii.


@Warcomx: jak będzie jechać 70km/h i #!$%@? się o barierki to wcale szybciej nie dojedziesz xD

Różnica między jadącymi 40km/h a Tobą jest taka, że ci pierwsi znają swoje możliwości, a Ty tylko myślisz, że umiesz kontry zapinać bo driftowałeś w NFS czy innej forzie xD
  • 0
@skarpetyodyna: Nie, mam założone nowe opony zimowe marki Yokohama, samochód z napędem na wszystkie koła oraz pierdyliardem systemów bezpieczeństwa tak działających, że praktycznie niemożliwym jest #!$%@? czegoś głupiego.
@Warcomx nie bardzo rozumiem oburzenia, chyba, że to tylko heheszek. Kiedy widzę, że w słabych warunkach drogowych kierowcy jadą wolno, poniżej progu swoich max możliwości to ja szczerze im za to dziękuję. Wolę tak, niż gdyby któryś jechał o 5kmh za dużo i stuknął mnie, bo źle ocenił swoje umiejętności, sytuację albo stan auta. To, że ktoś jedzie szybko wcale nie oznacza, że jest dobrym kierowcą.
  • 0
@Oticzek: Nie no heheszek i lekki trolling z mojej strony rzecz jasna.

Wiadomo, że lepiej w tę stronę niż spowodować kolizję lub wypadek.
Sam wczoraj jeździłem BMW 5 z 2022 roku, ale z napędem RWD i jak wyłączyłem kontrolę trakcji i systemy to rura mi szybko zmiękła :)