Wpis z mikrobloga

Miurki,

Głupie pytanie - jak zmienić domyślną wyszukiwarkę w Firefoxie z google na Bing?

W rozwijanym menu "Domyślna wyszukiwarka" nie mam Binga. Jest google, allegro, DD, wikipedia itd ale Binga nie. Oczywiście grzebałem trochę w necie ale odpowiedzi nie znalazłem.

Dziwię się, że w samym Bingu nie ma dobrej odpowiedzi na pierwszym miejcu :PPP

#firefox #bing #google #komputery #windows #windows10
  • 9
Sorki, że dopiero teraz odpisuję ale mój brzdąc trafił do szpitala i nie miałem czasu.

trzeba dodać jako dodatek, na dole w menu wyszukiwania masz znajdź więcej wyszukiwarek


@elemel123: Wtedy napisałbym, że nie ma tam Binga ale teraz wiem, że jest, tylko dopiero na 5-tej stronie :) Wystarczy odpalić ten dodatek i śmiga :)

W opcjach nie masz na liście do wyboru?

https://i.vgy.me/TnaA1Q.jpg


@ashmedai: @beer_man No właśnie nie miałem :)
Zapodaj jakieś


@mailtalk: ja używam Duckduckgo, daje mi lepsze wyniki w angielskich wyszukiwaniach. Bing pewnie podobnie, ale nie jestem fanem Micro$oftu. Używam też Yandeksa do wyszukiwania obrazków. Czasem jako wyszukiwarki fraz. Do gogli muszę czasem sięgać, jak nic innego nie działa, żelaza na polskim rynku, ale coraz rzadziej jest to potrzebne.
@osetnik: Popróbuję w takim razie jeszcze raz DDG. Te moje korzystanie było z samego początku jej działania więc może już się wyrobiła. Gugiel jest dobry do zakupów bo znakomicie wyszukuje produkty :P