Wpis z mikrobloga

We wrześniu za rok planujemy z różowym + rodzice wybrać się na wakacje do #sardynia, #sycylia lub #kreta
Ktoś był ostatnio i orientuje się, na jakie koszty się szykować poza lotem, planujemy tygodniowe wakacje?
Pewnie auto do zwiedzania + hotel nie musi być full wypas, ale fajnie jakby miał basen swój w razie czego.
Jedzenie strzelam 20-25euro za obiad na osobe

#podrozujzwykopem #podroze
  • 9
@Luffik: Hej, ja w tym roku w październiku byłem na 17 w dwie osoby na Sycylii. Zjechaliśmy duża cześć wyspy, nie oszczędzaliśmy specjalnie. Na jedzenie dziennie zakładałem ~60 euro, wyszło 59, z tym, że 3x gotowałem obiad sam więc tu lekko zaniżyło. Tak mniej więcej budżet wyglądał(jpg). Jak byś miał jakieś pytania to pisz priv ;)
gewof - @Luffik: Hej, ja w tym roku w październiku byłem na 17 w dwie osoby na Sycyli...

źródło: sycylia2023

Pobierz
@Luffik: sam lecisz czy biuro i hotel? jak sam to dużo zależy gdzie będziesz spał, są domy za 100e za dobe a są za 5000 xd
ja liczę 1k e na osobę, trochę cebulka, trochę oszczędzania - np jak wynajmniemy apartament to sobie razem gotujemy śniadania, ale obiady/kolacje raczej na mieście.
w tym roku na Cyprze mniej więcej tyle nas wyszło. 1 tydzień, 5osób, małe autko, dwie lokalizacje (wschód-zachód), na plaży