Wpis z mikrobloga

Podryw Chada wygląda tak, że wali takiej Juleczce prymitywnym tekstem "czy połyka" i "czy bierze po same kule" jednocześnie bekając przy niej i tego samego dnia ją pekluje bo jest zafascynowana jego "charakterem" natomiast przeciętny chłop normicki musi pokazać swój zayebisty charakter musi zaimponować jej zasobami, samochodem, mieszkaniem być dobrym wyrozumiałym, opiekuńczym, odpowiedzialnym z poczuciem humoru i komunikatywnym typem, wziąć na kilka randek które Ty sponsorujesz i wtedy będzie rozważać czy warto wejść w relacje a koniec końców i tak nic z tego nie wyjdzie. Więc jeśli masz 30 stke tak jak ja nie łudźmy się, że stworzymy kiedykolwiek związek bo związki najtrwalsze powstają w czasach szkolnym i studenckich a te które są wolne to są albo zaburzone psychicznie samotne matki albo ulane bulwy z tatuażami.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja
  • 20
@TTedbundYY: Będę wnukom opowiadał, których nie będę miał, tą ostatnią sytuacje z chadem co naciągną babkę na siano, którą ruchał. Była oczywiście w nim zakochana, to nic że była od niego 4/5 lat starsza, jego podrywem było

gdy cię widzę fiut mi tak stoi że aż mnie boli

Tyle starczy, nic więcej nie trzeba, jeżeli robicie coś więcej ponad to już jesteście w roli beciaka.
@gnomol: Właśnie, jak się znajdywało w dolnych 20%, 30% i 40% atrakcyjności to zawsze tak było jak dziś, to NATURA a nie socialmedia xd że dziewczyny się witają przytulaniem z chadami od 10/13 roku życia i dosłownie wprost unikają jakichkolwiek kontaktów z przeciętniakami i ich ostentacyjnie ignorują. Jak ktoś miał te 18 lat w 2013, to było to samo co dziś. Czyli bardzo ciężko dla normictwa. Chyba że ktoś fantazjuje o
@Maximus_Wykopus_Dickus @Little_Makak Minimalnie, bo naprawdę trzeba było dużo robić i wycierpieć by brzydal miał randkę max z 4/10 , to było w czasach mojej młodości czyli ponad 20 lat temu. Myślałem, że my rozmawiamy i identyfikujemy się z brzydalami, a nie przeciętnymi. Ja jestem brzydki nigdy nie byłem przeciętny. Między średniakiem, a mną jest przepaść.
@gnomol: Ludzie sub5 czyli poniżej przeciętni zawsze mieli piekło w relacjach. Tylko teraz to dotyka przeciętniaków bo kobiety serio w swojej masie celują tylko w TOPkę 20% może 10%, bogatych, przystojnych i przebojowych.
@Eugeniusz_Zua Wiem, że za Gierka, goście 2/10 w ostateczności jechali do jakiegoś miasta średniej wielkości z dużym udziałem przemysłu włókienniczego i tam jakieś dziewczyny byli wstanie poderwać. W dużym mieście to już bez szans.