Wpis z mikrobloga

Wrzucam dwa oficjalne dokumenty
W pierwszym #europa daje jasno do zrozumienia że trzeba spalić na stosie każdego kto ma wątpliwości co do #szczepienia

https://data.consilium.europa.eu/doc/document/ST-14771-2022-INIT/en/pdf

W drugim EMA jasno wyjaśnia że szczepienia cowid nie zostały dopuszczone do „obrotu” by powstrzymywać transmisje (nikt z was owieczki nigdy nie przyjął preparatu terapii genowej by uratować babcie) więc wymysł taki jak certyfikat covidowy czy tam paszport czy inny Green pass to oszustwo globalne
Amen

https://drive.google.com/file/d/1gDfGrb8wFQWnMSOolgm87sX6Xqy_X4S0/view

Raz a na zawsze trolle zamknijcie mordy
Szury miały racje i nic tego nie zmieni
A wy od #nauka ufajcie dalej czyli #religia
A wy od #medycyna szkolcie się dalej wg 10 przykazań Rockefellera
#!$%@? dołożę jeszcze do #takaprawda #wojna #ukraina #rosja #izrael i wolna #palestyna
Tak to się kręci na tym #!$%@?łku zwanym #swiat
#koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: To jak tam? 99% niezaszczepionych umarło? A no tak, były blokowane szpitale przez curvid i przez ten czas służba zdrowia razem z zamordystami przyczyniła się do setek tysięcy zgonów z powodu poważnych chorób. Państwowy terror, prześladowanie każdego i przy okazji afery korupcyjne z respiratorami, a potem maseczkami. Rzeczywiście to sam covid był cholernie niebezpieczny, a nie zamordystyczna skorumpowana władza i jej słudzy w czasie "epidemii".
  • Odpowiedz
To jak tam? 99% niezaszczepionych umarło? A no tak, były blokowane szpitale przez curvid i przez ten czas służba zdrowia razem z zamordystami przyczyniła się do setek tysięcy zgonów z powodu poważnych chorób.


@ZuluScout:

no ale szury mówiły też, że zaszczepieni będą masowo umierać. Mieli rację?

Rzeczywiście to sam covid był cholernie niebezpieczny, a nie zamordystyczna skorumpowana władza i jej słudzy w czasie "epidemii".


no ale z 1000 szurskich teorii wybieranie
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Nadal nie ma potwierdzenia co do tego jak niebezpieczny był covid, a większość zgonów miała miejsce jeśli dodatkowo towarzyszyły choroby przewlekłe, albo mocna nadwaga i ostatni czynnik to był wiek, ale jednak później zdementowano, bo jeśli starsza była w miarę zdrowa, to przechodziła to jak grypę i tyle. Natomiast zgony, które nie były covidowe zostały zmiecione pod dywan, a tutaj ktoś powinien dostać dożywocie, którego niestety nie dostanie. Czy szury
  • Odpowiedz
Nadal nie ma potwierdzenia co do tego jak niebezpieczny był covid, a większość zgonów miała miejsce jeśli dodatkowo towarzyszyły choroby przewlekłe, albo mocna nadwaga i ostatni czynnik to był wiek, ale jednak później zdementowano, bo jeśli starsza była w miarę zdrowa, to przechodziła to jak grypę i tyle


@ZuluScout:

no jak przy grypie. a smiertelnosc wyzsza. wiesz ze nawet rak jest bardziej smiertelny przy chorobach przewleklych?

30 lat biegalem pol maratony.
  • Odpowiedz
  • 2
@KakaowyTaboret: @ZuluScout ja miałem bardzo ciężki COVID i tez mnie pozamiatał na miesiące i wiem,że ktoś słabszy mógł przez to zejść ale jest takie wielkie ALE tzn to choroba popromienna i nikt na świecie mnie nie przekona że jest inaczej !
Wracając do tematu to @KakaowyTaboret przeczytaj te dokumenty bo z jednej mamy 100% pewność że te tzw szczepionki są preparatem osobistym tzn nie mają nic wspólnego ze zdrowiem publicznym a
  • Odpowiedz