Wpis z mikrobloga

#tinder Dlaczego taka spora czesc osób pisze,ze przeważnie spotkania z tindera kończą sie na jednym? Siedzę juz na tym syfie trochę czasu miałem dość dużo randek raz związek wypalił,ale jak mam być szczery to dużo razy właśnie miałem tak,ze nie dochodziło do drugiego spotkania 60 procent ludzi tak ma i to nie wnioskuje tylko po opinii wykopokow tylko nawet swoich znajomych…
  • 40
  • Odpowiedz
@Boss477: ja często nie umiałem ocenić po jednym spotkaniu, nawet z moją przyjaciółka jak wychodizlem to zawsze miałem wrażenie, że to ostatnie spotkanie xD
ale często są inne oczekiwania niż te które wytworzyły się podczas pisania
Ostatnio wyszedłem z fajna laską dwa razy i no myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi a laska mnie nagle zghostowała xD
Czasem miałem tak, że miałem wrażenie, że ilość tematów się wyczerpała i jakoś
  • Odpowiedz
bo ludzie są wybredni i nie biorą pod uwagę ludzi na swoim własnym poziomie

Każdy ma się za lepszego od innych i uwaza że zasługuje na więcej


@Linnior88: czyli zasługujesz na jakiegoś normika?
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Duzo razy około 15 spotkań miałem,ale ten związek był jaki był później sie okazało,ze ta pinda to tez niezła atencjiszka,ale co poruchalem to moje tera jestem przerażony tym rynkiem bo coraz ciężej o spotkanie tez masz takie odczucia? Jak wogole tego używasz
  • Odpowiedz
@Linnior88: czasem są wybredni czasem zwyczajnie nie pyknie. Co innego jak się pisze, a co innego jak się rozmawia na żywo. Jest to zupełnie inna energia inny klimat. Zdarza się że zdjęcia są inne niż na żywo i wtedy jak by się gadka nie kleiła to nie pyknie, zarówno z jednej jak i z drogiej strony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: To racja każdy myśli,ze jest najlepszy ja znam swoją wartość i wiem,ze nie jestem kimś wyjątkowym tylko zwykłym normikiem natomiast najbardziej irytują mnie grube baby raz sie umówiłem z taka która miała przerobione zdjęcia człowieku jakaś #!$%@? ona miała większe oczekiwania niż szczupła zadbana kobieta…
  • Odpowiedz
@Boss477: może problemem jest raczej Twój pogardliwy stosunek do kogoś a nie ta osoba , skoro nie jesteś ani z gruba ani że szczupła to może problem leży po twojej stronie ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: Aha to ty myślałem,ze to jakis wykopek a tu jakaś kobieta z kompleksami no to jak nie jesteś szczupła to weź sie za siebie kto ci broni? Ja gruby nie jestem mam dobra sylwetkę to po co mi tucznik?
  • Odpowiedz
Ja gruby nie jestem mam dobra sylwetkę to po co mi tucznik?


@Boss477: Słuchaj no incelu.. A czy masz 180+cm wzrostu, dobrą mordę, a twoja "dobra sylwetka" to coś pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cristiano Ronaldo? Bo jak nie to grube baby uważają, że to one Ci dają szansę.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.