Wpis z mikrobloga

#tinder Dlaczego taka spora czesc osób pisze,ze przeważnie spotkania z tindera kończą sie na jednym? Siedzę juz na tym syfie trochę czasu miałem dość dużo randek raz związek wypalił,ale jak mam być szczery to dużo razy właśnie miałem tak,ze nie dochodziło do drugiego spotkania 60 procent ludzi tak ma i to nie wnioskuje tylko po opinii wykopokow tylko nawet swoich znajomych…
  • 40
@CloudSpanner: Ty koleś masz problemy przychiczne i słaby ogólnie jesteś czytałem twoje komentarze i masz downa jednym słowem nie żyjesz wogole realiami wątpię,ze wogole z domu wychodzisz jakbym cie spotkał to od razu bym ci #!$%@? bombę na łeb…
@CloudSpanner: czemu was tak bardzo bola grube kobiety i po co z nimi chodzicie na randki ? Ja na waszym miejscu to bym je ignorowała ale strasznie cię boli ich istnienie , gruba ci dała kosza czy z czego ten ból wynika ?
@Linnior88: Przeciez to jakis prawiczek #!$%@? jest który nawet gołej baby nie widział jak większość na wykopie ja osobiście niemam nic do otyłych ludzi bo tak jak wspomniałaś może to wynikać z różnych chorób,ale wiesz o co mi chodzi? Ze po prostu kobiety wstawiają fotki sprzed kilku lat a później przychodzą na randkę i jest problem czemu sie nie pokaże taka jaka jest? Dla mnie niema problemu szanuje każdego człowieka chodzi
@Linnior88: A jak ty masz zbędne kilogramy i zle sie z tym czujesz to naprawdę ci polecam siłownie jeżeli masz wolny czas i dobrać odpowiednia dietę zobaczysz,ze zacznie cie to cieszyć i sama sobie zaczniesz sie podobać co jest #!$%@? najważniejsze…
@Linnior88: Ja myśle,ze ty jesteś super laska podoba mi sie twój styl bycia wustarczy jednak pare zdań zeby cos stwierdzić na początku sie pospinalismy a teraz o wiele lepiej;)
@Linnior88: A wiesz co jest najgorsze na tym całym wykopie? Ze jak ci napisałem cos miłego i chciałem zmotywować do działania to za chwile wezmą mnie za spermiarza i zaczną disowac dlatego ze to są śmiecie bez mózgu ja ci polecam usunąć tu konto żebyś w ten świat sie nie wkręcala miłego wieczoru;)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.