Wpis z mikrobloga

Czy na Wykopie nie wolno używać przekleństw? Już któryś raz mój komentarz lub wpis zostaje usunięty i jedyna informacja od muminków to "niEoDpOwiEdNie TrEśCi", "naruszenie regulaminu". W regulaminie nie jest napisane, że na Wykopie nie można używać przekleństw. W ustawieniach mamy opcję czy chcemy je widzieć czy nie. Dlaczego moje komentarze/wpisy są usuwane??? @Moderacja #moderacjacontent #cenzura #afera
Pobierz Mirkoncjusz - Czy na Wykopie nie wolno używać przekleństw? Już któryś raz mój komenta...
źródło: Screenshot_20231129_165427_Vivaldi Browser_1
  • 38
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ta cała aktualizacja portalu to pewnie było przede wszystkim wdrożenie nowego backendu, który daje większą kontrolę nad treściami i użytkownikami.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FrostlyMostly Potrafię. Choćby wczoraj specjalnie dla testu zgłosiłem wpisy, które nazywał polityków konfederacji matołami czy przygłupami (czyli obraża ich i atakuje ich dobra osobiste) i zgłoszenie nieprawidłowe.

Za to jak ktoś napisał, że jeden z drugim lewoskrętny jest CHYBA "debilem ekonomicznym" jak wierzy w nierealne dochody podstwowe to już wielkie "atakuje użytkownika".

Ostatnio jeden ignorant językowy też się zesrał i zgłosił mi komentarz, który nie używał żadnych przekleństw, ale w grzeczny (specjalnie)
Pobierz Tytanowy_Lucjan - @FrostlyMostly Potrafię. Choćby wczoraj specjalnie dla testu zgłosi...
źródło: Screenshot_2023-11-30-07-37-55-786_com.kiwibrowser.browser-edit
@FrostlyMostly Sens by miały jasne zapisy w regulaminie co jest zakazane, a co nie. Z przykładami i obowiązkiem dla moderatorów do każdorazowego wskazywania punktu regulaminu, który niby został złamany.
Dziś nawet odwołać się nie możesz, bo głupi nowy wykop nawet ci nie pokazuje co zostało usunięte (mimo że w bazie jest - co ktoś już udowodnił zapisując sobie np. wciąż działające, ale "usunięte" linki bezpośrednie do obrazków z szitem od rumuna). Jak