Wpis z mikrobloga

Czy na Wykopie nie wolno używać przekleństw? Już któryś raz mój komentarz lub wpis zostaje usunięty i jedyna informacja od muminków to "niEoDpOwiEdNie TrEśCi", "naruszenie regulaminu". W regulaminie nie jest napisane, że na Wykopie nie można używać przekleństw. W ustawieniach mamy opcję czy chcemy je widzieć czy nie. Dlaczego moje komentarze/wpisy są usuwane??? @Moderacja #moderacjacontent #cenzura #afera
Mirkoncjusz - Czy na Wykopie nie wolno używać przekleństw? Już któryś raz mój komenta...

źródło: Screenshot_20231129_165427_Vivaldi Browser_1

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mirkoncjusz Jak wyzywasz lewaka to usuwają, jak kogoś kto nie jest lewoskrętny to "zgłoszenie nieprawidłowe". Sprawdzałem już wielokrotnie, bo specjalnie przez dwa tygodnie zgłaszałem każde przekleństwo, żeby zobaczyć co moderacji we łbach siedzi. Idzie tylko linia ideologiczna bez podstaw w regulaminie.
  • Odpowiedz
Czy na Wykopie nie wolno używać przekleństw?

@Mirkoncjusz: Zależy wobec kogo. Wobec prawicy, katolików, Polaków, wolno, wobec lewaków, kobiet, Ukraińców, Żydów itp. nie wolno.
  • Odpowiedz
Zależy wobec kogo. Wobec prawicy, katolików, Polaków, wolno, wobec lewaków, kobiet, Ukraińców, Żydów itp. nie wolno.


@ibilon: Powinni to wrzucić w regulamin i byłby spokój. Ja raz dostałem bana, bo pocisnąłem po różowych z użyciem przekleństw, bardzo merytorycznie, w temacie do znaleziska. Spodziewałbym się maksymalnie usunięcia komentarza, a i to byłoby nadużyciem, no to widocznie trafiło na Stecką i ban. Dodam jeszcze, że oni nigdy nie potrafią przyznać się do błędu,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
@Moderacja Jacy wy jesteście żałośni to witki opadają... Nawet tutaj nie potraficie udzielić odpowiedzi, tylko sobie dalej usuwacie komentarze, które nie łamią regulaminu. Miałem już konta na wielu, ale nigdzie nie spotkałem się z takim brakiem kompetencji ()
  • Odpowiedz