Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, nie bójcie się prosić o asekuracje lub ustawiajcie blokady i musicie sami o to zadbać. Nie ma się czego wstydzić. Dziś dziewczyna sobie założyła 60 kg na ławę chyba chciała x5 no i utknęło na szyi, wszyscy wokół se patrzyli, a wyglądało niebezpiecznie. Dopiero wuja musiał przejść pół sali i z niej to podnieść ()

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Pamiętajcie, nie bójcie się prosić o asekuracje lub ustawiajcie blokady i ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-29 o 14.24.27

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Kasahara #!$%@? tam nie asekuracja, po prostu bez zapinek się podnosi, a jak nie ma siły to przechylasz się na jedną stronę, talerze efektownie #!$%@? się na ziemię a ty wychodzisz xD przy przysiądzie próbowałem i polecam, nie wiem jak na ławce ale też by dalo radę wydaje mi się
  • Odpowiedz
@testovirondepot: na lawie najlepsze blokady a na przysiad z mojego doswiadczenia talerze pod dupe zeby w razie w moc sobie usiasc + blokady

nie majac zapinek i tak dalej sztanga moze ci w ulamku sekundy spasc na klate czy leb i co z tego ze talerze pospadaja jak ty juz bedziesz wymagal interwencji medycznej
  • Odpowiedz
@Kasahara: kto nie ryzykuje ten nie je! trza było myśleć i nałożyć se mniej. nigdy w mojej 10letniej zabawie na siłowni nie miałem takiego problemu że mnei przygwoździło do ławeczki.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja tam się nie znam na siłowni a w porównaniu z Kobietą to już w ogóle. Skoro nie poprosiła o asekurację, to najwyraźniej nie potrzebuje. Nie mam najmniejszego zamiaru naruszać jej przestrzeni czy to osobistej czy to nagraniowej.
  • Odpowiedz
  • 56
@gorobei: no to z mojej perspektywy macie zryty beret tym wykopem, ze w ogóle to kalkulujecie. Obojętnie czuje to siłownia czy sytuacja poza siłownia jeśli komuś może stać się kalectwo to raczej się mu pomaga. Zaraz jak staruszek się #!$%@? na lodzie to będziecie rozmyślać czy warto go podnieść.

Zresztą płeć w tym wpisie żadnego znaczenia nie ma. Bo co jak chłop to ratować chłopa, a jak baba to nie ratować
  • Odpowiedz
@Kasahara: z twojej. Ty jesteś dobrze zbudowany, znany i dość bogaty. Gdyby chciała ci potem bruździć to masz za co się bronić. Ja nie.
A w ogóle to chętnie takiej pomogę. Tylko: niech sama najpierw poprosi oraz nie będę nagrywany. Czy to jest "zryty beret"?
  • Odpowiedz
@testovirondepot @programista15cm

Generalnie zaciski maja wartość wszędzie tam gdzie możesz #!$%@?ć ciężar z jednej strony i z drugiej potrzebujesz mieć pewność że ciężar nie będzie się zsuwal że sztangi jak będziesz nią bujal jak rezus.

Wiosłowanie, ciągi, siady - tam zaciski maja sens. Ale jak nie możesz #!$%@?ć gdzieś przed lub za siebie sztangi to zacisku nie zakładasz.

Przy przysiadzie zrzucanie np. 80 kg z jednej części sztangi to machajacypapaj.jpg.

@Kasahara dostałeś
  • Odpowiedz
Zaraz jak staruszek się #!$%@? na lodzie to będziecie rozmyślać czy warto go podnieść.


@Kasahara: stary dziadek odwdzięczy ci się po ludzku a nie oskarżeniem o molestowanie wzrokowe xd

Zresztą płeć w tym wpisie żadnego znaczenia nie ma. Bo co jak chłop to ratować chłopa, a jak baba to nie ratować xD


@Kasahara: ma kluczowe znaczenie tylko tobie się wydaje, że nie ma bo należysz do tych chłopów, którzy za
  • Odpowiedz
  • 4
@gorobei:

Tak. To zryty beret (i na luzaku ja Ci nie ujmuję tylko chodzi mi pogląd na tą sytuację). Większa szansa jest na to, ze potrąci Cię autobus idąc na tą siłownię niż spotka jakiekolwiek oskarżenie podczas pomocy komuś. Boisz się sytuacji, którą zdarzyła się 1 raz w Polsce i z 10 razy na świecie. Jeśli stosować taką logikę to już w ogóle nie ma co wychodzić z domu, bo co
Kasahara - @gorobei: 

Tak. To zryty beret  (i na luzaku ja Ci nie ujmuję tylko chodz...
  • Odpowiedz
@Pandillero @gorobei #!$%@?, ja myślałem że wy trollujecie ale wy tak na serio. xD

Z taką sytuacją jest jak z połamaniem żeber przy resuscytacji- #!$%@? ci mogą zrobić. Nawet jakbyś ja przy ratowaniu poobcieral się o jej cycach i je wymacał to nikt ci nic nie zrobi.
  • Odpowiedz