Wpis z mikrobloga

@Karp_Molotow: Przywitał się z pielęgniarkami polskimi, które siedziały w sejmie, i wspomniał o sytuacji z Belgii z bodajże ubiegłego roku, gdzie pielęgniarki udusiły pacjenta poduszką, który miał zostać poddany eutanazji. Dawka zastrzyku była nieodpowiednia, więc przeżył ten zabieg (dobicia już nie). A wspomniał o tej sytuacji, żeby podkreślić, jak ważna jest wykwalifikowana i empatyczna służba zdrowia, i że Konfederacja nie będzie żałowała pieniędzy na personel medyczny.
Mam nadzieję że teraz wypowiedź
@Karp_Molotow: W idealnej sytuacji prawnej eutanazja byłaby oczywistą możliwością. Ale z naszym systemem jest to zajebiste narzędzie do potwornych nadużyć. Nie tak dawno zabijano pawulonem, weź udowodni w przypadku eutanazji że ktoś nie chciał tego robić. Nie da się. Wszystko da się podrobić, nagrania video ? AI. Eutanazja w Polsce za 30 lat git, teraz nie ma takiej opcji.
@Spacebound8 no rozumiem, nie pamiętałem dokładnie, w takim razie słoneczko beż chmurki dla Grzesia, skoro trzeba aż punktować ze w tej akurat wypowiedzi wyjatkowo nikogo nie zwyzywał od zbrodniarzy i morderców, albo . No bo przecież nie zwyzywał. Prawda? Prawda...?
@JanuszMirekAndrzej szóstą godzinę ich słucham, z tego chyba z 5 razy Brauna. Mało tego, po każdej stronie barykady słyszę ciekawe punkty, lub głupoty, co pomaga mi przebić swoją bańkę informacyjną. Jedynie Braun jak zwykle konsekwentnie POWOLNE... DOBITNIE... AKCENTOWANE...WAŻKIE, WIELOSYLABOWE... nic nie wnoszące EPITETY, które, owszem, potrafią REALNIE... IMPONOWAĆ... NIEDOEDUKOWANYM... IMBECYLOM... ABSOLUTNYM... brakiem MINIMALNEJ... zawartości MERYTORYCZNEJ.

Bo kwiecistej mowy i poprawnej polszczyzny odmówić mu nie można, ale (o, tera to #!$%@?ł właśnie w
@Spacebound8: tak tak, na pewno dlatego o tym wspomniał xD Tak samo jak wspominał o pomyłkach/oszustwach zwiazanych z in-vitro po to, żeby wprowadzić mądre regulacje, a nie po to żeby siać szurski strach xD