Wpis z mikrobloga

Cześć,

Chciałbym Was spytać o poradę. Jakie #gry #fps #strzelanki polecacie?? Trochę dawno już grałem. Swoje największe zamiłowanie do gier osiągnąłem w latach 1998-2010. Najchętniej grałem w takie tytuły jak #quake #halflife #dukenukem #heretic #doom #cod i wszystkiego innej maści gry przypadające na ten czas.
Chętnie bym sobie w coś zagrał, więc pytanie które strzelanki z lat 2010+ nie można pominąć?
  • 10
Killing Floor wyszedł w granicach 2009 bodajże, ma prostą ale zarazem wymagającą rozgrywkę. Mamy ciężki klimat jak w Q1, ale jest dla odmiany inspirowany brytyjskimi horrorami jak Dog Soldiers, Doomsday czy 28 Days Later.
@suze Bulletstorm był spoko, Terminator Resistance również mi dostarczyl sporo radochy. Shadow Warrior nowy, ale imo to trochę równia pochyła. Nowych Doomow jeszcze nie ograłem a Wolfy mnie rozczarowały. Z retro zgrałem tylko w Project Warlock i fajne było.
@suze: nikt jeszcze nie napisał o Far Cry 3 - absolutnie najlepsze FPS w jakie grałem, świetna fabuła i klimat, a trochę tego było, bo wszystko z tych starych co pisałeś było grane i 90% tego co ludzie tu polecają :)

Na drugim miejscu Wolfenstein New Order - następne już są słabe. Ale to nie jest już "must play", Po prostu dał mi zaskakująco dużo przyjemności z zabijania (jak kiedyś Soldier