Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Macie do polecenia jakiegos dietetyka a najlepiej psychodietetyka, ktory przyjmuje face to face i robi dosc mocny wstepny research jezeli chodzi o nasze cialo tj. badania nietolerancji pokarmowej etc? Ktos kto serio sie skupi na jednostce i na podstawie badan dobierze odpowiedni typ diety, rozpisze posilki i jest z nim kontakt? Bo tu z pewnoscia bedzie wchodzila psychodeitetyka.

Nie szukam kogos kto chce online dostac zdjecia i jakis formualrz wypelniony i na ich podstawie da mi niemal gotowy jadlospis...

Celem jest redu, chodze x3 w msc na silke, ale wiem, ze mam problemy z kompulsywnym objadaniem sie a nawet ogolnie chyba z kompulsywnoscia co bardzo przeszkadza w celu.

#dieta #dietetyk #psychodietetyk #psychiatria #mikrokoksy #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
Nie szukam kogos kto chce online dostac zdjecia i jakis formualrz wypelniony i na ich podstawie da mi niemal gotowy jadlospis...


@mirko_anonim: mam przykrą wiadomość, ze stacjonarnie szansa na scam gotowca jest akurat większa. Poszukaj renomowaną osobę online.

A z BED to bym poszedł prędzej do psychologa a nie psychodietetyka...bo zazwyczaj to nic nieznaczący przydomek, który sobie każdy lubi z dietetyków dodać.

Powinieneś ugryźć do zupełnie od innej strony.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Uderzyłbym w psychologa + empatycznego trenera co nie jest gwiazdą IG ale ma renomę
Ja jako dietetyk pracowałem wiele lat (a obecnie wiele lat jako trener) i pomijam, ze te testy na nietolerancję to po pierwsze scam (nie są interpretowalne), po drugie naprawdę oprócz pewnych chorób układu pokarmowego jakiś fikuśne podejście i totalne personalizowanie nie ma racji bytu (nie przekłada się nawet na 1 % więcej efektów); po prostu tak
  • Odpowiedz