Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy nie wiedza z jakiego powodu Roksysyn, inaczej adrian faustyn polanski syn beatrycze vel beatris jest znienawidzony. Otóz zanim powstalo FAME juz ciagnelo sie za nim mnóstwo afer, a ostatnie lata to tylko swiezsze. Jest on najbardziej zaklamanym manipulatorem, osoba dwulicowa, falszywa, postacia wkrecona do internetów notabene przez nikogo innego jak boxdela. To parszywy czlowiek, oczerniacz i uliczny bandzior.

Pare jego karygodnych zachowan na szybko:
zastraszanie, najazd i pobicie gurala, terroryzowanie malolatów na ome, grozenie innym ludziom jak: patrykos, szymool, jechal na farmazonie wygranej z kasjo, sam uwierzyl w szwindel sedziów i powielal to przez miesiace, grypserka i oszczerstwa wzgledem ferariego, liczne klamstwa u wardegi na psiakobusie, afera budowlana, pomówienia w kierunku wiewióra, same kontakty z czeczenami eliminuja go z bycia dobrym czlowiekiem i mase innych afer.

Zatem jedyne co go atomowo rozbraja to fakt, gdy wspomni sie o tym, ze jego matka to urwa. Dlategoz nonstop to tutaj robimy. A na koniec dodam, ze nigdy nic nie wspomnial o swoim tacie, nigdy nie ukazal sie zaden post, wpis, film czy wywiad mówiacy cos o jego ojcu. Wiecie dlaczego? Bo adrianek jest synem jakiegos klienta jego mamy. Ten szkodnik zasluguje na dozywotnia pogarde, lincz oraz wykluczenie ze spoleczenstwa.
#famemma #adrianpolak
kre-dens - Dla tych którzy nie wiedza z jakiego powodu Roksysyn, inaczej adrian faust...

źródło: roksysyn

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kre-dens: Mój pierwszy wpis na tym koncie.

Witam serdecznie,
poruszony ostatnim występkiem Adriana Polańskiego, postanowiłem przypomnieć jego osiągnięcia i unaocznić opinii publicznej jakim jest człowiekiem.

Mianowicie, osiągnięcia Adriana (Faustyna), Polańskiego, o pseudonimie "Polak" to m.in.:
1. Wielokrotne groźby kierowane do różnych ludzi, groźby pozbawienia życia poprzez zasztyletowanie nożem.
2. Słowne i fizyczne atakowanie wraz z grupą cz3czenów, ratowników medycznych, którzy starają się wykonywać swoją pracę. (Próby zastraszania ratownika że mogą go
Little_Makak - @kre-dens: Mój pierwszy wpis na tym koncie. 

Witam serdecznie,
porusz...

źródło: 8ce3058c892340472efd3c01ed9dcc2612d99de6eaf925ae1951c9dfd0c575ff

Pobierz
  • Odpowiedz