Wpis z mikrobloga

@harold97: od tysięcy lat jest tak, że to facet walczy o zasoby, ziemię i byt. Teraz wynaturzone wykopki obudziły się, że między nogami coś im dynda i niesie to za sobą pewne obowiązki. Obsrajtuchy bojące się własnego cienia nagle chciałyby zostać kobietami. Możesz się zwolnić ze służby ale uródź dziecko, posprzątaj i ugotuj. Zapewnij gatunkowi przetrwanie.
i od tysięcy lat facet bronił rodziny bo była jego własnością

bronił kraju bo dostał przywileje od pana

bronił kraju bo miał prawo głosu


@harold97: zwykłe tchorzowskie wymówki. Mężczyźni siedzą w okopach jak przychodzi czas próby, kobiety są chowane by gatunek mógł przetrwać. Zwykły instynkt przetrwania nawet to podpowiada. Kolega ci dziecka nie urodzi, nie przedłuzycie gatunku choćby nie wiem jakbyście się starali.
@Aquamen: Ale ty #!$%@? od rzeczy xD

od tysięcy lat jest tak, że to facet walczy o zasoby, ziemię i byt


I od tysięcy lat ten byt był społecznie zapewniony. Jak chłop chciał mieć żone, to mógł ją mieć, ale np. bez posagu.

Teraz wynaturzone wykopki obudziły się, że między nogami coś im dynda i niesie to za sobą pewne obowiązki.


Przeprowadź mi logiczną argumentację wychodząc od "mam chromosomy XY" do
@panzergruz: @Eteres ile to się dekownictwo fikołków nie narobi byle tylko nie iść do wojska() Kiedyś to udawali ślepych, głuchych czy przygłupich na komisji. Dzisiaj próbują zwalić wszystko na kobiety. Jaki wstyd człowieku xd