Wpis z mikrobloga

Świeże statystyki #mokrykapiszonstatystyki na dzień 23.11.2023
Liczba udzielonych kredytów: 40800
Jeśli wierzyć wyliczeniom wkpinvestments to w ciągu najbliższych DÓWCH TYGODNI ( ͡° ͜ʖ ͡°) kredyty mogą przestać być udzielane. Musimy czekać na propozycje nowego rządu na pompowanie cen. Coś się na pewno wymyśli - musi tylko walizka z gotówką zawitać pod drzwi odpowiedniego ministerstwa, bo deal z Budą możemy uznać za nieważny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewa oś: ogólna liczba udzielonych kredytów i złożonych wniosków
Prawa oś: średnia krocząca ilość złożonych wniosków i udzielonych kredytów

SZYBKO KUPUJCIE PÓKI MOŻECIE!


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #mieszkaniedeweloperskie
BurzaGrzybStrusJaja - Świeże statystyki #mokrykapiszonstatystyki na dzień 23.11.2023
...

źródło: Screenshot 2023-11-28 at 14.02.57

Pobierz
  • 17
które kullen pourywają tym co kredyciki zaciągali na hehe0%.


@BurzaGrzybStrusJaja: No i nikomu kulen nie urwało, ponad 90% płacze i płaci, reszta wakajki kto biedny czy bogaty to nadpłaca. Nie ma masowych licytacji komorniczych które wieścili eksperci.

TAK - np. z #!$%@? inflacji


Inflacja już w ryzach, drugą Turcją nie zostaliśmy i nie zostaniemy

zwiększeniem stóp procentowych do poziomów


Nigdy nie poleciały ponad inflację tak jak wieszczono.
Inflacja już w ryzach, drugą Turcją nie zostaliśmy i nie zostaniemy


@WielkiPowrut88: mówisz o tych 6.6%, które są pudrowanymi 9-10% na czas wyborów? :D Ja jednak wstrzymam się do marca z takimi osądami o "inflacji w ryzach".

No i nikomu kulen nie urwało, ponad 90% płacze i płaci, reszta wakajki kto biedny czy bogaty to nadpłaca. Nie ma masowych licytacji komorniczych które wieścili eksperci.


każdy bierze wakacje kredytowe, a mimo to
mówisz o tych 6.6%, które są pudrowanymi 9-10% na czas wyborów? :D Ja jednak wstrzymam się do marca z takimi osądami o "inflacji w ryzach".


@BurzaGrzybStrusJaja: Mówię o tym że mieliśmy mieć drugą Turcję, 20% inflacji się znajdzie i 30% inflacji proszę pana. Euro po 5zł, dolar po 6 i nic takiego się nie stało.

każdy bierze wakacje kredytowe, a mimo to 4% (kwoty) kredytów mieszkaniowych ma opóźnienie w spłacie o
czyli wakacje kredytowe wcale nie były potrzebne i nie są potrzebne no i okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zeszyt-w-kratke: Wakacje kredytowe to pieniądze leżące na ulicy. Niestety nie mamy dostępnych danych ile % kredytów bez wakajek byłoby niespłacanych. Za to mamy fundusz wsparcia kredytobiorców. Z niego w 2022 roku skorzystało 8k osób. Z wakajek blisko milion. Poniżej 1 procenta korzystających z wakacji.
@BurzaGrzybStrusJaja: Jeśli wierzyć wyliczeniom wkpinvestments to można by było kupić mieszkanie w Wwa za 6-8k w 2020 roku w dobrej lokalizacji XD
Specjaliści z wykopu nigdy nie zawodzą, przynajmniej mają o czym rozmawiać z rodzicami i dziewczyną tłumacząc im dlaczego nie warto kupować mieszkania w wieku 30 lat :)
@BurzaGrzybStrusJaja: Chciałem nawiązać do wpisów wieszcza tagu, który (o ile dobrze pamiętam) przewidywał tego typu ceny. Tak czy siak życzę powodzenia w kupieniu "normalnego" mieszkania w ww. średniej cenie.
Teraz już nawet na obrzeżach Warszawy deweloperzy potrafią rzucić cenę 16k+. Jeśli uważasz, że zbijesz te ~25% to życzę powodzenia :) Możesz się powołać na to że takie są średnie ceny, myślę że od razu się zgodzą na Twoją propozycję.
Wydaje mi