Wpis z mikrobloga

Na dobre rozpoczęcie dnia macie tu godzinę z pozytywnym DJ Majewskim, który przez godzine się buja i udaje, że coś przekręca na konsoli.
#famemma
BezbronnyZydek - Na dobre rozpoczęcie dnia macie tu godzinę z pozytywnym DJ Majewskim...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BezbronnyZydek: Pytam całkiem szczerze. Po kiego grzyba kupuje się konsolę do DJowania i pokręca kurkami, które totalnie nie wpływają nic nic innego jak tylko na nie wiem, przejścia, tempo i może proste parametry dźwiękowe typu bass/treble/mid? To samo można robić z laptopa za mocą myszki i nie trzeba się bujać jak kretyn udając, że jest wczuta jakby sam to skomponował. Mam od zawsze wrażenie, że DJ to taki niespełniony muzyk,
  • Odpowiedz
@BezbronnyZydek: Ja jebe weź bądź kamerzystą, który to kręci. Normalnie w robocie p0p--------z wokół majewskiego co maca konsole. Aktywnie uczestniczysz w tym absurdzie i się zastanawiasz czy to jeszcze świat czy już królicza nora. Ciekawe czy mieli tam chociaż jakąś muzyke w tle czy nagrywali podrygi majewskiego pod kosiarke sąsiada.
  • Odpowiedz
@disinherited to sprawdź kluby gdzie gra dobry dj. Konsoleta ma wiele możliwości i ułatwia sprawę do tego lepiej to brzmi. A Majewski nawet nie ma włączonej konsoli na tym secie godzinnym i przeraża mnie, że ludzie tam mu piszą komentarze że zajebisty set.
  • Odpowiedz