Wpis z mikrobloga

Witam.

Stoję przed wyborem miejsca parkingowego. Które miejsce parkingowe najlepiej wybrać? (Czerwone - Niedostępne). Wstępnie zarezerwowałem 17, ale być może nie jest to najlepszy wybór z możliwych.

Dzięki za porady!

#deweloperka #deweloper #remontujzwykopem #budujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #budownictwo #pytaniedoeksperta
Pobierz jmtbom27 - Witam.

Stoję przed wyborem miejsca parkingowego. Które miejsce parkingowe...
źródło: IMG_0055

Które miejsce?

  • 17 41.2% (54)
  • 19 7.6% (10)
  • 35 22.1% (29)
  • 57 29.0% (38)

Oddanych głosów: 131

  • 28
@jmtbom27 Sprawdź jakie wymiary mają miejsca 35 i 36. Aktualnie wynajmuje sobie taką wnękę na 2 auta i to jest super rozwiązanie. Miejsca jest nieporównywalnie więcej niż gdziekolwiek indziej, W takim miejscu na uboczu możesz stać jak dupa i nikt się nie dowali. Ma to duże znaczenie przy rozpakowywaniu zakupów itp. Plus jeszcze możesz pokitrać jakieś mało cenne rzeczy za samochodem bo mało kto tam będzie zaglądał. Osobiście częściej korzystam z miejsca
@Karolm92: Jeśli masz dwa swoje auta to ma to sens, ale nie wiem czy zaufałbym sąsiadowi obok, który będzie parkował, że zrobi to naprawdę umiejętnie. Przy ścianie mega ciężko się parkuje, a będzie prawdopodobnie robił to tyłem bo przodem raczej nie złamie się, aby dojechać do ściany.
@mirasKo-Kalwario: @mirasKo-Kalwario 57'ka już zajęta. Być może była dobra, ale cóż zrobić. Teraz jeden z kolegów zaproponował 77 i ma to sens. Zastanawiam się tylko jak w dłuższej perspektywie lepsze jest wjeżdżanie do 17 czy obijanie aut przez inne osoby. Może z jakimś czasem wjeżdżałbym w 17 z zamkniętymi oczami :D
@jmtbom27:Tragiczny garaż i ciężko z czystym sumieniem polecić którekolwiek z miejsc.

Teoretycznie z nieskreślonych najlepsze wydaje się nr 58 (ciekawe co oznacza symbol ECO), bo jest pojedyncze a przy tym dość szerokie, ale obok masz drzwi prowadzące na klatkę; oznacza to spory ruch przy Twoim miejscu, poza tym można wyobrazić sobie scenariusz w którym ktoś chcąc otworzyć drzwi odstawi na chwilę jakieś reklamówki z zakupami, wózek z dzieckiem, rower, itp. itd.