Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzisiaj w nocy nie mogłem spać i wzięło mnie na przemyślenia. No i w sumie do tej pory kminię, bo nie jestem w stanie zrozumieć jednej rzeczy i mam nadzieję, że ktoś tutaj jest w stanie mi to wyjaśnić i odpowiedzieć na pytanie:

Właściwie to dlaczego kobiety nie nawidzą redpilla i go potępiają, a redpillowców uważają za inceli i oszustów?

Przecież redpill jest kobietom na rękę jak mało co. Redpill mówi o tym, że to mężczyzna ma się starać, dbać i załatwiać wszystko, a kobieta w tym czasie nic nie musi.
Redpill mówi, że mężczyzna ma zarabiać grube pieniądze, żeby sprostać wszystkim wymaganiom kobiety.
Redpill mówi, że mężczyzna ma mieć dobre maniery i usługiwać kobiecie, otwierać jej drzwi, odsuwać krzesło itp.
Redpill mówi, że mężczyzna ma dbać o swój wygląd, chodzić na siłownię, nosić drogie ciuchy itd. żeby się podobać kobiecie, a kobieta nie musi.
Redpill mówi, że mężczyzna musi zasłużyć sobie na względy kobiety robiąc i zgadzając się na wszystko co tylko sobie wymyśli.
No i finalnie redpill uznaje, że jeżeli związek nie wyszedł to jest to w 100% przypadków wina mężczyzny.

Redpill w zasadzie sprowadza relacje damsko-męskie do relacji księżniczki z jakimś rycerzem, który "walczy" o jej względy z wieloma innymi. Stawia wręcz kobietę na piedestale i robi z niej nagrodę o którą mężczyzna ma sobie wywalczyć.

Więc skąd takie negatywne podejście kobiet do redpilla? Czy one po prostu mylą go z blackpillem, który mówi o kobietach prawie same negatywne rzeczy? Czy może chodzi o coś innego, czego ja nie ogarniam. Seryjnie chce wiedzieć co wy o tym powiecie.

#redpill #pytanie #przemyslenia #przegryw #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #spermiarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Anonim (nie OP): - Kobiety nie rozumieją redpilla bo twitterowe julki/sojaki zaczęły używać tego terminu żeby określać inceli i tak się przyjęło, że w redpillu jest całe zło i ci źli mężczyźni.
- Chłopy nie rozumieją redpilla bo wiele PUA scamerów zasłaniało się redpillem i teraz myślą że redpill = pua sztuczki z lat 90
- Redpill jest nielubiany bo 1. Facet się rozwija zamiast marudzić i narzekać 2. Daje ci
- Chłopy nie rozumieją redpilla bo wiele PUA scamerów zasłaniało się redpillem i teraz myślą że redpill = pua sztuczki z lat 90

- Redpill jest nielubiany bo 1. Facet się rozwija zamiast marudzić i narzekać 2. Daje ci kontrole nad życiem a jednak kobiety chcą czuć się wyższe, dominujące zwłaszcza w erze feminizmu.


@mirko_anonim: No nie. Redpill to właśnie PUA, kołczowanie, latanie za laskami i zmienianie się DLA NICH. Blackpill