Wpis z mikrobloga

Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszystkie wpisy dodane w godzinach gdzie normalny człowiek pracuje można podsumować tematykami:
- p0lki i murzyny
- hehe głupie lewactwo
- przegryw
Można się domyślić jaki target pracuje najmniej.

Jeszcze jakby ci userzy postowali raz czy dwa podczas przerwy na kibel, otóż niee, odpowiedzi i nowe posty co 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopkow #wykop #heheszki
niochland - Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszyst...

źródło: 20230920_185124

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane:

no tak, 5 lat wyższy wiek emerytalny przy niższej długości życia, sądy rodzinne w zdecydowanej większości faworyzujące matki przy rozwodach. Przymus służby niewolniczej w razie wojny. Kilkukrotnie wyższy wskaźnik samobójstw, ciężkich wypadków w pracy, kalectwa. No wszystko to sobie te media wymyśliły.


To rezultat działalności tylko i wyłącznie BIAŁEGO, HETEROSEKSUALNEGO mężczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech teraz pływają w gównie, które wysrali ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane: To jest krindżowe zdjęcie do krindżowego artykułu, nic więcej, nikt normalny nie śmieje się z przemocy. Dużo osób narzeka ostatnio na "poprawność polityczną" i tego typu tematy, do tej pory uważałam, że przesadzają, ale faktycznie zaraz trzeba będzie się 10 razy zastanowić, zanim się coś powie albo napisze (albo dobierze zdjęcie do artykułu).

Z drugiej strony - na mirko jest dużo czarnego humoru i memów nawiązujących do przemocy, w różne
choochoomotherfucker - @ToTrocheBardziejSkomplikowane: To jest krindżowe zdjęcie do k...

źródło: kochanie-zobacz-jaki-mam-biceps_2017-04-28_19-10-25

Pobierz
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane

@maverickqqq: no tak, 5 lat wyższy wiek emerytalny przy niższej długości życia, sądy rodzinne w zdecydowanej większości faworyzujące matki przy rozwodach. Przymus służby niewolniczej w razie wojny. Kilkukrotnie wyższy wskaźnik samobójstw, ciężkich wypadków w pracy, kalectwa. No wszystko to sobie te media wymyśliły.


No i #!$%@? xD człowiek w takim czy innym stopniu ma #!$%@?, utopia nie istnieje
Nie tylko człowiek ale i kobieta (xD) też ma różne niedogodności, facet
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: wszystko ok, ale nie rozumiem argumentu z bezdomnością. Przecież nikt nikomu nie każe być bezdomnym. Jeżeli zdecydowana większość bezdomnych to mężczyźni, to raczej świadczy to źle o mężczyznach, a nie o kobietach.
  • Odpowiedz
Nie tylko człowiek ale i kobieta (xD) też ma różne niedogodności, facet też


@BeHappy: tylko te niedogodności wynikają z prawa, które zgodnie z normą konstytucyjną powino być równe dla każdego bez względu na płeć. Twoje rozwiązania mają tyle samo sensu co zalecać dla kobiety wyjazd do Słowacji w celu aborcji, przy jednoczesnym prawnym zezwoleniu na aborcje tylko dla mężczyzn w Polsce.
  • Odpowiedz
@GOOF1 tak tak tak! Masz w pełni rację
Tak powinno być
Konstytucja
Tylko że zaznaczyłem że jak ktoś chce to niech będzie politykiem czy aktywista i niech walczy :) macie mój głos, tak nie powinno być jak jest!
Ale jest
Ale jesteśmy na wykopie
Nie jesteśmy osobami które mogą coś realnie zmienić
Stąd też może podejście że trzeba się samemu przygotować na obecne realia (jeśli jak ja nie mamy ochoty zbawiac i
  • Odpowiedz
Generalnie miałem przerwę od wykopu
Szambo jest tak wielkie że szkoda na to czasu
Ale ja tutaj ponad połowę życia spędziłem (to moje "młode" konto) i mam zamiar punktowac debilizmy wykopkowe aż do bana
  • Odpowiedz
@GOOF1 chociaż, czemu równe?

Ty jesteś kobietą, ja mężczyzna
Jesteśmy różni

Nie jesteśmy identyczni, Ty masz predyspozycje do zawodów których ja nie będę wstanie wykonywać
Prawdopodobnie Ty nie byłabyś wstanie minuty w moich butach wytrzymać

No i?
To jest piękne właśnie :D
  • Odpowiedz
@maverickqqq: Ja tam akurat zgadzam się z niektórymi wpisami, jaka chociażby że w kwestii wieku emerytalnego mężczyźni w Polsce mają dużo gorzej, albo w sprawach rozwodowych. Nie zapominam jednak że nawet jeśli mężczyźni są dyskryminowani w jednych sprawach, to nie neguje to faktu dyskryminowania kobiet w innych sprawa i vice versa.
  • Odpowiedz
Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16


@niochland: Chyba coś Ci się pomyliło, 8-16 na wykopie siedzą CI co pracują i pół dnia spędzają na tej stronce
  • Odpowiedz
@maverickqqq: @ToTrocheBardziejSkomplikowane Same bzdury wykreowane przez media wypisałeś, prawdziwe piekło mają kobiety, są uciskane przez specjalne programy i stypendia na studiach (czują się przez to głupie i biedne), czują się grube bo próbuje się je przekonać do ćwiczeń tańszymi karnetami, nie czują ze są brane na poważnie bo po popełnieniu przestępstwa trafią do jakiejś świetlicy dla kobiet zamiast do więzienia a najgorsze jest to ze to śmierdzące zacofane społeczeństwo nie popiera
  • Odpowiedz