Wpis z mikrobloga

Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszystkie wpisy dodane w godzinach gdzie normalny człowiek pracuje można podsumować tematykami:
- p0lki i murzyny
- hehe głupie lewactwo
- przegryw
Można się domyślić jaki target pracuje najmniej.

Jeszcze jakby ci userzy postowali raz czy dwa podczas przerwy na kibel, otóż niee, odpowiedzi i nowe posty co 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopkow #wykop #heheszki
niochland - Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszyst...

źródło: 20230920_185124

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@BeHappy:

- Przymus służby

No #!$%@?, no ale widzimy że taka jest możliwość to może już teraz pomyśleć co zrobić w razie W. A widzicie ile Ukraińców nie jest na wojnie? Dali radę? Dał w łapę? Miał znajomości? Czytał wykop.ua że zaraz wjadą i wyjechał przed napascia? Można, no można.


- samobójstwa? No trudno, jak ktoś nie daje rady tutaj to może mu lepiej w innym wymiarze pójdzie

I mówię to
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus ale czemu mówisz "zakazmy aborcji", czemu jeszcze więcej syfu chcesz żeby było
Ja nie napisałem jak uważam że powinno być, chciałbym żeby to wyglądało inaczej
Ale jest jak jest, samo plakanie w Internecie na ten temat nic nie zmieni

Serwują nam takie A nie inne kłody pod nogi ale nie płacze że "pieklomezczyzn" tylko na problemy które mogą mnie dotkac znajduje rozwiązanie
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane: statystycznie udowodnione jest że to mężczyzna jest sprawcą krzywdy więc to że sądy rodzinne statystycznie częściej zasadzają winę mężczyzny może dziwić tylko bardzo nierozgarniętych lub też zupełnie zaślepionych fanatyzmem ludzi
  • Odpowiedz