Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rustyyyypo po zakupie szosy próbowałem, starałem się jak umiałem. 29 lvl no life to niewiele umiem w życie i w 3 lata tego nie nadrobisz. Właśnie najlepszy, bo może gdzieś tam istnieje aż jedna taka różowa co lata tak jak ja latałem 12msc w roku ()
@mati1990: tak, są przypadki hindusów wrzucających spermiarskie teksty w komentarzach. Oczywiście więcej jest komentarzy od speców, którzy próbują przygadać amatorom pchającym się do zabawy.
@kasiknocheinmal leki sprawiają, że całkowicie choroba znika i tym bardziej ryzyko jakiegoś poważnego ataku duszności? Wiesz jakie jest zapotrzebowanie na tlen przy zasuwaniu na rowerze? Nie jest mowa o julkowej jeździe 10km/h. Ja bym nie wziął odpowiedzialności za taką osobę. Uprawiałaś kiedyś poważnie sport? Nie wiesz, że przy mocnej jeździe choćby pojawia się flegma, która trzeba wypluwać, a która utrudnia oddychanie?
@kasiknocheinmal: A w czym konkretnie jest hipokrytą? Nie wiem jaka była sytuacja z tamtą mirabelką i na jakie dystanse ona jeździła ale jeśli ty robisz duże to robi różnicę czy ktoś ma max 50km czy 200. Tym bardziej że znalezienie sobie kompana na wycieczkę 50km nie jest trudne, trudne jest na 200 i wtedy też faktycznie kompana potrzebujesz. Tak samo jak chodzisz po górach to marzy ci się ktoś z kim
  • 0
@Monke: doczepia @kasiknocheinmal się że przez 3/4 roku sporo odpuściłem latając po 30km dom-robota-dom. Bo faktycznie tak było ale jednocześnie nie zapominam i nie mowiłem że nigdy nie wrócę na trasy 500+. Akurat miałem wypadek pod koniec czerwca, ostatni weekend dyżurów i tydzień przed zaplanowanym urlopem w którym chciałem odbić ten czas w którym jeździłem do roboty. w czym się plątam, musiałem odpuścić weekendy żeby dorobić na urlop. To był złoty
  • 0
@choochoomotherfucker: bo już tej wegetacji nie da się znieść, pół roku praktycznie niema do kogo ryja otworzyć. cała nauka życia poszła w #!$%@?. każdy potrzebuje do życia drugiej osoby. Nie że nic nie warte, no chyba że mnie poniosło wkurzenie to fakt mogłem tak napisać. Skąd miałem wiedzieć że ludzie biorą takie rzeczy do siebie?
@mati1990: może i lepiej, że nie ma, bo byś czytał zaraz, że jesteś cienias, bo 170W średniej to są jakieś śmieszne wartości i w ogóle poniżej ultegry to się możesz podetrzeć, więc idź i się nie kompromituj ( ͡º ͜ʖ͡º)