Wpis z mikrobloga

@mati1990: panocku u mnie Sora, może kiedyś GRX. Mógłbyś kręcić na 400W średnio przez 8h i tak znajdzie się ktoś, kto powie, że amatorszczyzna i z czym do ludzi. Ale patentem na poznanie różowych może na pewno być jeżdżenie na przejażdżki klubowe. Bierz ze sobą domowe ciasteczka owsiane i się dziel.
@factoryoffaith_: nie jest? ok może w normalnych kategoriach. Nigdy nie byłem na randce, w klubie/na domówce jakieś 16 lat temu. Byłem na ustawkach, jak pokazała się aż jedna różowa to było święto, a i tak zajęta xD
@mati1990: Niech będzie taka sytuacja. Stash spotyka się na ustawkę z mati1990:
M Cześć
S: Cześć
M: Fajny masz rower. Nowy? Też bym chciał swój wymienić.
S: Tak, w weekend przyszedł. To #!$%@? 2000 Full HD.
M: Nie wiem jak u ciebie ale mi kasa z nieba nie spadnie, musze coś odpuścić żeby później mieć coś z tego.

Może nie toksyczność. Może to frustracja. Niech mnie poprawią mirki od zachowań. Zdecydowanie
@DestroyersPL: tylko że to jest błędne koło, siedzisz cicho bo nie wiesz czy kogoś przypadkiem nie urazisz. czas je przerwać, przynajmniej któryś mirek #!$%@? że tak się nie powinno to czegoś się nauczę i może nawet coś zapamiętam ( ͡º ͜ʖ͡º)
brak empatii jak najbardziej pasuje ¯\(ツ)/¯


@mati1990: Nie! Absolutnie nie pasuje. Introwertyzm =/= fobia społeczna/#!$%@?/brak ogłady/inne problemy. Introwertyzm to jest to jak to opisano na obrazku. Dodatkowe rzeczy już się do tego nie łapią.
@stash: ale najczęściej powiązane, fobia społeczna/#!$%@?/brak ogłady/inne problemy rodzi się u introwertyków. Bez introwercyzmu nie istniały by te problemy, w drugą stronę to nie działa bo nie każdy introwertyk taki jest.
@Monke: tak wiem mój błąd mogłem lepiej to napisać ale i tak klepanie w klawiaturę =/= mowa. Bardziej mi chodziło o powroty do nie pustego domu, żeby ktoś tu czekał po całym #!$%@? dniu
@mati1990: adoptuj psa albo kota, one zawsze, każdego dnia będą się cieszyć jak #!$%@? że wróciłeś nawet jeśli byłeś tylko wynieść śmieci. Z ludźmi tak nie ma, czasem się cieszą a czasami nie, lepiej inwestować w zwierzęta xD