Wpis z mikrobloga

@Kauabanga

od kiedy to opozycja decyduje o takich rzeczach?

Który polityk podjął decyzję o organizacji i z nią odpowiadał? Jakiś patriota czy Niemiec?

Więc czemu te pieniądze zostały roztrwonione? Czy tak zrobił by patriota?

Mógłbyś jeszcze mi np napisać czy patriota kupił by lewe respiratory gdy jego naród umiera TYSIĄCAMI? Czy robiłby oszustwo na krzywdzie ludzkiej? Tak robią patrioci? Tak się dba o kraj naród?
Który polityk podjął decyzję o organizacji i z nią odpowiadał? Jakiś patriota czy Niemiec?


Więc czemu te pieniądze zostały roztrwonione? Czy tak zrobił by patriota?


@Sarza01: 10 maja 2020 r. miały się w Polsce odbyć wybory prezydenckie. Głosowanie się jednak nie odbyło. Nie dlatego, że – po rozważeniu nowych okoliczności – władze wprowadziły stan klęski żywiołowej. Po prostu dwaj politycy, poseł Jarosław Kaczyński i poseł Jarosław Gowin, ogłosili, że wyborów nie
Mógłbyś jeszcze mi np napisać czy patriota kupił by lewe respiratory gdy jego naród umiera TYSIĄCAMI?


@Sarza01: gdyby zycie mojej rodziny od tego zalezalo to kupowalbym lewe. Wiec tak, mysle ze patriota szukalby rozwiazania nawet na czarnym rynku.
@Kauabanga ale takie co nie działają? Bo takie kupili. Wiesz ze ich się nawet nie dało podłączyć prawda?

Bełkot pismaków mnie nie interesuje. Kto odpowiadał za te wybory? Bo ktoś chyba odpowiadał i organizował co? Czy niema nikogo takiego? Nie istnieje?

Bo tutaj NIK ma zupełnie inne zdanie. Są odpowiedzialni i są zarzuty nawet.

https://www.rp.pl/polityka/art115661-wybory-kopertowe-nik-skierowal-do-prokuratury-zawiadomienie-w-sprawie-premiera-morawieckiego
@Kauabanga no właśnie i o to chodzi. To nie są patrioci bo działają na szkodę państwa.

Wstyd ich nazywać patriotami. Wstyd dla prawdziwych patriotów którzy dla tego kraju robili bardzo wiele.

No ale tacy ludzie sami się patriotami nie nazywają, to inni tak ich określają, a tutaj jest odwrotnie. Mordy plne frazesow, a po za tym to tylko zlodzieje i oportunisci.
@Kauabanga

Nie no jak, teraz Niemcy.

Ale może nie będą sobie stawiać pomników, zamykać całych placy dla własnych uroczystości, czy odgradzać się kordonem policji od umiłowanego narodu.

Czas pokaże.