Wpis z mikrobloga

#wychodzeniezprzegrywu #adhd #dopaminowydetox #fomo #psychologia #selfimprovement #depresja #psychiatria
Witam ostatnio jestem strasznie przebodźcowany, nie potrafię się skupić, co chwilę sprawdzam jakieś strony klikam non stop więc postanowiłem zrobić dopaminowy detox. Socialki out, lecz jest jeden problem. Jestem aktywnym inwestorem - krypto,forex więc wypadałoby by być ze wszystkimi wiadomościami, analizami na bieżąco - co pewnie kłóci się z dopaminowym detoxem. - to jest najgorsze gdyż jako studenciak fajnie sobie dorobić, mimo wszystko chyba i tak będę musiał z tego zrezygnować no bo jak inaczej nie byłoby sensu? Najgorsze jest to FOMO, że coś Cię ominie, hossa zacznie się bez ciebie, czy nie będę wiedział co tam u znajomych słychać i znowu się bardziej wyklucze z życia społecznego a już teraz jest źle bo prawie nikogo nie mam. Jeszcze teraz dochodzi blackweek że ominie mnie jakaś fajna promocja na którą długo czekałem. Jak sobie poradzić z tym? Jak wy sobie radziliście? Skupienie się i studia są dla mnie najważniejsze i chciałbym wrócić do "clear mind", czytania książek.
  • 8