Wpis z mikrobloga

1100% 89-90’ to wcale nie hiperinflacja xD


@El_Trufel: myślałem, że odnosisz się do aktualnej prezesury glapińskiego, za dużo idiotyzmów się nasłuchałem o hiperinflacji w czasach glapy że nie skumałem, że chodzi ci o balcerowicza. Ale moje dywagacje o jego beznadziejności odnoszą się do jego prezesury w NBP. Terapia szokowa nie była nawet jego autorstwa, więc nie przypisywałbym mu zasług, raczej przyjrzałbym się ofercie black friday w sytuacji prywatyzacji. Absolutnie nie mam
dokladnie dlatego trzeba brac posty @MirekStarowykopowy na powaznie bo udziela sie na takich renomowanych tagach jak przegryw i blackpill. Czy ja moge jak twoj sympatyk TVP ktorego bronisz zaslonic sie zmeczeniem? Czy musze pierw zapisac sie do PiSu zeby zyskac takie przywileje?


@controll: jak dostałeś danymi w pysk to teraz skanujesz mój profil, mimo, że odpowiadałem tam na komentarze bo odpaliłem sobie mikrobloga od najnowszych wpisów, nie udzielam się na tych
@MirekStarowykopowy: Nieche mi sie z toba pisac, Nie wiem co chcesz udowodnic, chyba wybory jasno pokazaly ze ludzie sa #!$%@? a odbicie PLN po wygranej koalicji pokazalo ze rynkowi zalezy na PRAWDOMOWNYM i UREALNIONYM NBP i wskaznikach ktore publikuja.

Coz, ciekawe kogo traktuja powaznie, glape ktory wpie$ala sie z mikrofonem i gada cos o podrozach do szwecji i kapuczinie czy prof. Balcerowicza. Wszyscy wieszcza stagflacje - wiec realnie zubozenie spoleczenstwa. https://www.youtube.com/watch?v=6-JyHter_cU
Nieche mi sie z toba pisac, Nie wiem co chcesz udowodnic, chyba wybory jasno pokazaly ze ludzie sa #!$%@? a odbicie PLN po wygranej koalicji pokazalo ze rynkowi zalezy na PRAWDOMOWNYM i UREALNIONYM NBP i wskaznikach ktore publikuja.


@controll: nie traktuj rynku jak wyroczni odnośnie swoich domniemań, bo insajderzy cię zjedzą i wysrają zanim się zdążysz pokapować, tym bardziej na bananowym. Nie pisz ze mną, bo mam dość twoich głupot.
@card_man Nie mamy bezrobocia bo zachodnie korpo typu Biedra, żabka, montownie niemieckie itp. całkiem nas przejęły a jakby zniknęły z dnia na dzień bylibyśmy w dupie a po za tym dzietność niska więc rąk do pracy mało
Wole 20% bezrobocia niz byc 20% biedniejszy kosztem ogolu robiac to samo albo wiecej. Widac nie rozumiesz jak szkoliwy pastuszek


@controll: bo pisowcy chcą żeby wszyscy mieli równo, czyli gówno, a nie, żebyś jakieś ambicje miał.
@card_man: jest git, dobrze robią. A pokolenie, które ma 60 lat i juz się przygotowuje do emerytury mając uskładane magiczne 50k PLN na bogate życie emeryta za 5 lat dowie się, że te 50k to bedzie koszt 2 letniego ogrzania swoich 200m2 domów i dlatej trzeba bedzie żebrać rząd o pomoc
Wole 20% bezrobocia niz byc 20% biedniejszy kosztem ogolu robiac to samo albo wiecej. Widac nie rozumiesz jak szkoliwy pastuszek

@controll: To jest akurat głupie myślenie bo jak będzie 20% bezrobocia to też jest to twoim kosztem. Okupione np dużo większą liczbą kradzieży, ogólnie mniejszym bezpieczeństwem, mniejszymi prawami pracownika itp. No chyba, że jesteś akurat jakimś #!$%@? w kosmos arystokratą który plebsu na oczy nie ogląda ale wtedy nawet jakbyś zbiedniał
Nie mamy bezrobocia bo zachodnie korpo typu Biedra, żabka, montownie niemieckie itp. całkiem nas przejęły a jakby zniknęły z dnia na dzień bylibyśmy w dupie a po za tym dzietność niska więc rąk do pracy mało


@maradero: no to niech znikną i gdzie pójdą? xD Jak na zachodzie ponoć wszędzie brak rąk do pracy, a dla niemców to wygodne że mają tak blisko montownie