Wpis z mikrobloga

ty jestes ksiegowym i nie rozumiesz ze inflacja jest to wskaznik roczny?


@controll: a ty masz świadomość tego, że wzrost inflacji to nie tylko wypadkowa działania NBP? Tym bardziej w takich czasach? Słyszał o analizach bank suisse lub nawet banku światowego o zjawisku greedflacji? Glapa był prowodyrem ogólnoświatowego wzrostu cen? Upadłeś na łeb? Za co ma go wykopać? Za walkę z inflacją? Jak na inflację podażową mają zadziałać podwyżki stóp? Czemu
inflacja jest to wskaznik roczny?


@controll: inflacja to nie jest żaden wskaźnik roczny, o czym ty #!$%@? xd definicja inflacji niczego takiego nie uwzględnia, temu też gus podaje inflację regularnie w interwałach miesięcznych. Mylisz ogólną definicję ze stopą co dalej wskazuje, że nie masz pojęcia o czym mówisz i bełkoczesz bez sensu.
@MirekStarowykopowy: Co ci spada, ja pier$ole wez zobacz skumulowana inflacje za 3lata i skoncz bredzic. To samo zobaczmy jak ma sie dochod rozporzadzalny do sily nabywczej pieniadza, jesli prezes NBP w czasach gigantycznej inflacji wychodzi i pierd#li cos o kapuczinie utrzymujac zanizone stopy to rynek sobie wlasnie pozwala na taka greedinlacje, Po to jest NBP aby temu przeciwdzialac. Wlasnie za to go powinni postawic ze zamienil inflacje wywolana dodrukiem na inflacje
@Marek_Licyniusz_Krassus: W #!$%@? mam wzrost w czasie recesji, wole recesje niz tracic kapital z miesiaca na miesiac. Wy kur#a nie macie pieniedzy prawda? Nie macie oszczednosci? W nic nie inwestujecie - w zadne aktywa tak? wole recesje i stracic prace lub nawet mniej zarabiac przez krotki okres niz tracic oszczednosci co roku mimo zwiekszania portfela.
Ja #!$%@?, kraj wiecznej komuny, tylko komuna i ma byc robota od 1 do 1, a
W #!$%@? mam wzrost w czasie recesji, wole recesje niz tracic kapital z miesiaca na miesiac. Wy kur#a nie macie pieniedzy prawda? Nie macie oszczednosci? W nic nie inwestujecie - w zadne aktywa tak? wole recesje i stracic prace lub nawet mniej zarabiac przez krotki okres niz tracic oszczednosci co roku mimo zwiekszania portfela.

Ja #!$%@?, kraj wiecznej komuny, tylko komuna i ma byc robota od 1 do 1, a pieniadza trzeba
Ty myślisz, że przy 20% bezrobociu i recesji albo stagnacji gospodarczej będziesz tym szczęśliwcem, który będzie dostawał podwyżki, premie a jednocześnie pomnozysz swój kapitał? XD


@Marek_Licyniusz_Krassus: to jest chłop który porady ekonomiczne zaciąga z kreskówek kaczora donalda, olej typa, od starej kieszonkowe ciągnie a o gospodarce ma pojęcie ale gospodarce odpadami jak segreguje patyczki po lodach bambino