Wpis z mikrobloga

@Gremek w butach z sieci CCC to akurat norma , jak napiszesz reklamacje to i tak Ci odrzucą bo napiszą ,że źle używane. Mnie się zrobiły takie po pół roku w zimówkach, od tego czasu kupuje drożej z wojasa i lepiej się to zdecydowanie sprawdza. Można próbować zanieść do jakiegoś szewca i może on coś zrobi za jakieś 5 dych.
@Gremek jest to norma
Jeden raz tam kupiłem buty kilkanaście lat temu i był to ostatni zakup. Po 3 miesiącach obie podeszwy pękły tak samo jak u ciebie. Z reklamacjami się trudziłem ze 3 miesiące po czym oni zostali przy swoim „moja wina i nie powinienem ich użytkować w takich sposób w jaki użytkowałem” czyli z panią którą rozmawiałem że następym razem jak kupie te buty to mogę je #!$%@?ć do śmietnika
@Gremek: Jak kupiłem w deichamnie jakieś no name buty za ~140 złoty do chodzenia na spacer z psem wieczorem to po miesiącu mi się zdarła podeszwa. Paragonu i tak nie miałem, myślę #!$%@? tam. Kupiłem drugie. Było to samo. Ewidentni podeszwa zrobiona z jakiegoś gówna. Buty z wierzchu jak nowe, a do wywalenia. Kupiłem jakieś adidaski za 300-350 i nic takiego się nie dzieje przez rok, dwa. Generalnie tanie rzeczy nie
@Gremek no buty zajechane ale napisz jeszcze ile ważysz bo to trochę ma znaczenie. Ja jak ważyłem prawie 100 kg to każde moje buty po kilku miesiącach tak wyglądały a nie kupuję #!$%@? butów na targu, bazarze. Schudłem 20 kg i nagle okazało się że buty zrobiły się wytrzymalsze.
@Gremek: U mnie nie ważna jaka firma, adidas, new balance i inne szury mury zawsze na piętach zaraz mi się dziury robią xD Pewnie chodzę jak upośledzony no ale cóż