Wpis z mikrobloga

@Gremek: wyglądają jak swego czasu takie buty letnie lekkie z decathlona co chodziły po 40zl..kupowałem sobie do latania do pracy i po roku mniej więcej tak wyglądały podeszwy.
Teraz już ich nie ma. Kupiłem takie za 200zl bo tańszych nie było.. przechodziłem sezon letni w pracy (około 850h) i ledwo widać na nich ślady zużycia.
@Gremek: Buty jak buty. Idź do podologa albo sklepu dla biegaczy i zrób sobie odcisk stopy z pomiarem intensywności nacisku. Wygląda na to że masz bardzo duży nacisk na piętę oraz pronację czyli zapadanie się do wewnątrz. O ile się nie znam xD to nie jest to normalne i w przyszłości mogą być problemy (z bólem kolan, bioder, kręgosłupa włącznie), gdzie może już je masz tylko nie wiesz że to od
@Gremek
Kurde ja to mam chyba jakieś szczęście bo poza sneakersami które kupuje w new balance to resztę butów mam z ccc z ich marek własnych i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby przynajmniej 2 sezonów nie wytrzymały. W jednych trzewikach zimowych chodziłem 4 sezony aż w końcu skóra się odksztalcila brzydko ale podeszwy były cały czas ok.
@Gremek mi buty z CCC wystarczają na 3-4 miesiące, wymienią raz, a później następny raz oddają hajs bo nie mają już tego modelu ( ͡º ͜ʖ͡º)

teraz sobie kupiłem buty podejściowe firmy scarpa na porównanie. Ale to 5 stów jest. Mam nadzieję że wytrzymają dłużej. Podeszwa jest zacna.
@Gremek: mi buty adidasa po 2 miesiącach z ccc się rozpadły, a mało nie kosztowały. Tragiczna jest obecna jakość butów. Mam jeszcze prawie 10 letnie adidasy i do tej pory się trzymają bez żadnych pęknięć ani rozdarć materiału a robiłem w nich chyba wszysko xD
@Gremek: Oczywiście, że nie chodziłeś po kamieniach. Ty wcale w nich nie chodziłeś, tylko tak jak kolega @Norskee napisał, szurałeś. Masz atrapy kolan? Wygląda jakbyś ich nie zginął. Kup sobie wrotki, albo zawiąż sobie ręce z nogami i maszeruj jak żołnierz.
@vateras131 sam here, mam 4 pary butów zimowych, 1 mam już dobre 7 lat, drugie 5 i 2 kolejne są dosyć nowe. Jedyne co robię to pasuje, myje i psikam jakimiś sprayami xD

Jedne buty raz się przy piecie rozkleily to zapłaciłem 20 za naprawę i wszystko git.

Nie wiem co ludzie robią z tymi butami xD

Rodzina tak samo większość butów z ccc ma
Moje pierwsze buty z CCC, tak się nasłuchałem wśród znajomych jakie to dobre buty mają xD


@Gremek: Zmień znajomych albo się ich więcej nie słuchaj XD
Każde buty maja "instrukcję" użytkowania w pudełku, a tam zapewne jest napisane, że ten model przeznaczony jest dla osób o wadze do 70kg (tak miałem w butach pumy) oraz do używania 2 razy w tygodniu (też taka adnotacja była w pumie). Więc dzisiaj wszystko jest jednorazowe. Buty szczególnie.