Wpis z mikrobloga

Nie żeby mnie to jakoś mocno dziwiło, ale przepiękny strzał wizerunkowy w stopę TVP.
Po pana Artura, po informacji, że ma problemy z dotarciem do studia, to jedziesz na sygnale ekipą prywatnym autem zwozisz, bo gość zrobił niesamowity ruch dla stacji i programu, ale to trzeba chociaż mieć minimum wyobraźni i umiejętności. Gamonie.

#1z10
  • 38
@Erimar producentem nie jest TVP, obstawiam że dostają nagranie dopiero w dniu emisji, a producent się nie dzieli wcześniej żadnymi informacjami, bo od razu by były jakieś wycieki. Potwierdzeniem zresztą są te wczorajsze poranne wycieki o braku Artura w finale, nagranie dotarło do TVP i od razu pojawili się "informatorzy".
@Messix

@peterp: taki geniusz a nie wymysil ze na taki super wazny program moze by sie wybrac wczesniej bo np nie wiem, mozna zlapac kapcia albo dostac sraczki xD wielcy autysci, naucza sie encyklopedii na pamiec i znaja imie bratowej szwagra ojca Tedeusza Kosciuszki a w realnym zyciu to niedojdy


Albo specjalnie odpuscil albo jakis wal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mam ziomeczka a raczej miałem bo się
@Eremites: tak, na konkurs który się przygotowuje przez dłuższy czas przyjechałbym dużo wcześniej. Tak samo na obronę magisterki byłem dużo wcześniej na uczelni, na maturę przychodzi się wcześniej, na rozmowę o pracę też się bierzę jakiś zapas czasu gdyby coś się wydarzyło.

Mam wrażenie, że mówię coś dziecinnie prostego, a ty mówisz do mnie tak jakbym opowiadał o smoku i krasnoludkach. Może gościowi nie zależało aż tak na tym konkursie, ale
@Eremites: I nie mów mi, że to nie było tak ważne jak np matura, bo dosłownie jakby to koleś wykorzystał dobrze, gwiazdy się dobrze ustawiły to mógłby zostać twarzą marketingową jakiejś poważnej marki i ustawić go na całe życie dosłownie.

Przecież łatwo sobię to wyobrazić na przykładzie tego youtubera który nagrywał popularnonaukowe materiały i stał się twarzą banku z wizerunkiem gościa który wie co mówi
jakby to koleś wykorzystał dobrze, gwiazdy się dobrze ustawiły to mógłby zostać twarzą marketingową jakiejś poważnej marki i ustawić go na całe życie dosłownie.


@Hekun: no ale może on tego nie chce, może chce się zaszyć w domu i wychodzić jedynie do lasu. Zrozum że nie wszyscy mają takie aspiracje jak ty i nie wszyscy chcą łapać "szansę". Brzmisz jakbyś żałował wyborów dokonanych przez innych, które w ogóle cię nie dotyczą.
@peterp Nue wiem czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy ale jestem prawie pewien, że gość dowiedział się o tym, że i tak zgarnie 10000 za największą ilość punktów a jednocześnie, wystraszył się, że nie wejdzie do finału albo skompromituje się bo nie będzie znał odpowiedzi na nowe pytania dorzucone do puli pytań na wielki finał. Moim zdaniem zrobił najlepsze co mógł, jeżeli faktycznie poznał i wykuł odpowiedzi na wszystkie pytania z puli 1/10
Chłop Ci robi historyczny wynik to i bez emisji powinieneś zaoferować pomoc przewidując, że może być o tym głośno. Nawet nie z tego powodu - sam organizator powinien wiedzieć, że finał z takim graczem można dobrze rozreklamować i przekuć w coś więcej


@Erimar: maja u siebie w regulaminie takie zapisy ze jak ktos bije rekord to trzeba mu oferowac takie korzysci? sorry, typie, ale ty sie chyba powinienes do rosji wyprowadzic
@SmugglerFan: Masz coś z głową? Umiesz czytać ze zrozumieniem? To jest szkodzenie samemu sobie, ale co ja mówię do chłopa, który kompletnie nie zna się na marketingu i reklamie
@SmugglerFan: Powtarzam, naucz się czytać ze zrozumieniem, a po drugie weź czasem słownik, bo nie znasz znaczenia słów, które używasz. Koniec dyskusji. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu