Wpis z mikrobloga

w ostatnim czasie pojawia się dużo informacji o sporych oszczędnościach Realu w kwestiach płacowych oraz dostępnych kredytów przykład:

Real Madrid have everything ready to sign a galactico. The club has €128m in cash and €265m in unused loans aside reducing the personnel expenses of the first team by €78m, from €404m to €326m. Haaland and Mbappé are on the horizon.


@diarioas

cytowany tekst

i tak - wiem, że jeszcze cały aktualny sezon przed nami, ale można puścić wodze fantazji stąd moje pytanie, bo w sumie jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie w tym temacie
#realmadryt

Ewentualne wzmocnienia latem 2024

  • Przyjdą obaj 4.3% (1)
  • Przyjdzie tylko Mbappe 30.4% (7)
  • Przyjdzie tylko Haaland 13.0% (3)
  • Nie przyjdzie żaden z nich 52.2% (12)

Oddanych głosów: 23

  • 3
@sayonara26: mam nadzieję, że Mbappe nie przyjdzie. Liczę natomiast na Daviesa (może być do wzięcia za okolice 50mln), solidnego PO (np. Foyth jest do wyjęcia za 40 mln jakoś), Williamsa Jr (do wzięcia za darmo) Inacio ze Sportingu (też okolice 50-60mln). Wtedy kadra byłaby prawie kompletna (ale nieironicznie).

A tak wezmą tego Mpabbe a w obronie zostanie Carvajal (w tym sezonie mega, ale to różnie może być) bez zmiennika, dziadek Alaba
@sayonara26: przyjścia Mbappe nie da się przewidzieć, bo ten gość zmienia zdanie co miesiąc. Jeśli zgodzi się na pensję w okolicach 30mln euro za sezon, to wydaje mi się że jego transfer jest realny, ale wszyscy wiemy jak to wygląda. Jeśli będzie szansa, to Florentino na pewno po niego ruszy. Haaland jest aktualnie nie do wyjęcia z City i zapewne spędzi tam jeszcze kilka sezonów. Może odejście Guardioli i fakt, że
@sayonara26: fajnie by było jakby na ławkę trenerska przyszedł Xabi Alonso , plus Frimpong do rywalizacji z Carvajalem , Davies wiadomo , może jakiś młody stoper do rywalizacji bo nie wiadomo w jakiej formie będzie Militao , Alaba ma wahania formy , no i atak Perez chyba serio zasądził się na Mbappe więc pewnie to będzie główny cel , Haalanda ciężko będzie wyjąć bo tak na prawdę ma top ekipę