Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dylemat czy brać #kredyt2procent pod korek i pchać się w 65m, czy może 45m i szybciej to sobie spłacić. Nie będzie to moje mieszkanie docelowe. Chce to w około 5-8 lat sprzedać i zmienić miasto na większe. Obecne to około 300k mieszkańców. Po prostu nie chce pchać kasy w najem. Pracuje zdalnie i mam plan utrzymać taki stan rzeczy.
Minusem jest że na lepszą lokalizację, rozkład i żeby były dostępne komórki plus hala garażowa muszę poczekać kilka miesięcy. Na teraz mogę mieszkanie bez takich rarytasów ale jest odpowiednio tańsze. Wszystko o czym mówię to stan deweloperski.
Zastanawia mnie czy ciężko będzie coś takiego sprzedać: 45 metrów, parking naziemny, bez żadnej komórki. Z drugiej strony mogę sobie wziąć 65 metrów i pożyć tam dłużej, mieć wszystkie udogodnienia, a nawet jeśli mi się nie spodoba to najwyżej po prostu szybciej się tego pozbyć, zanim uda mi się to spłacić.
#nieruchomosci #kredythipoteczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
✨️ Autor wpisu (OP): @bartpl: tańsze są resztki w bloku który już stoi, z tym że bez komórki lokatorskiej i garażu podziemnego. W tym na który muszę czekać jest drożej z metra i będzie można kupić pełen pakiet.

@ROCKNROLLLA: mieszkam samemu, ale to może się zmienić w ciągu dwóch lat.

@wuwuzela1: dokładnie tego typu to jest rozterka. Jednocześnie będę miał mniejsza ratę więc co miesiąc będę mógł sobie
@wuwuzela1: dokładnie tego typu to jest rozterka. Jednocześnie będę miał mniejsza ratę więc co miesiąc będę mógł sobie więcej odłożyć. W przypadku jakiejś wpadki też łatwiej stanąć na nogi, jeśli np. stracę pracę


@mirko_anonim: co do obrotu kapitałem, nikt z nas nie zna twoich zdolnosci i wiedzy także tego ;-)