Wpis z mikrobloga

@lewc_rain_zuk: nikogo nie mieli, po prostu wygrali elektoratem negatywnym do ówczesnego prezydenta.


@mskiper Nie prawda.
Sondaże doskonale pokazują jak to było.
PO zlekceważyło Dudę i myśleli że praktycznie nie muszą prowadzić kampanii wyborczej. Za to Duda #!$%@?ł ile się da i budował elektorat.
Gdyby wybory odbyłyby się z miesiąc wcześniej to by Komorowski wygrał w pierwszej turze, gdyby odbyły się miesiąc później to by Duda wygrał w pierwszej.
A pisowcy nie wystawia jakiego?


@The_Rainman: jaki jest człowiekiem ziobry, wątpię, by partia chciała go wystawiać, nie byłby na tak krótkiej smyczy, a przynajmniej smycz nie byłaby jarka a ministra zero
jeszcze nie ale w 2014 też nikogo nie mieli na prezydenta, a potem wiemy jak się skończyło


@lewc_rain_zuk: Wtedy Duda konkurował z "chodzącym przypałem" i człowiekiem tak charyzmatycznym, że gdyby PiS wystawił na swojego kandydata psa, to i tak by wygrali. Komorowski był w ostatnich dniach przed wyborami znany głównie z wejścia na krzesło (którego tam nie było, ale ludzie to łyknęli), z "chodź szogunie" podczas tej samej akcji i z
bufetowa miała wrócić z europarlamentu


@Rad-X: oby oby, wystawienie kobiety (w tym przypadku raczej baby) w tym kraju do wyścigu o fotel prezydenta to strzał w kolano. Patrz przypadek Kidawy.
@Perliczkowy_naplet: przed wyborami traktowałem go jako kukiza wersja 3.0. Czyli w #!$%@? lepsza wersja(choć, umówmy się - poprzeczka była bardzo nisko xd), ale jednak celebryta - poseł wannabe. Ale nie mogę ukryć, że z każdym wystąpieniem zyskuje w moich oczach coraz bardziej i obecnie zaczynam nieśmiało brać pod uwagę głos na niego w wyborach prezdydenckich, o czym 2 miesiące temu bym nawet nie pomyślał