Wpis z mikrobloga

@xmadesio: w sumie to nic dziwnego to się robi tak rzadko że szczerze mówiąc sam nie pamiętam jak to się robi. Najprostsza opcja to utworzenie nowego brancha i wywalenie starego ale rename z głowy nie wiem jak się robi
  • Odpowiedz
@xmadesio: ja. Ja nie wiem co za developer z ciebie. Jak można takie pytania zadawać w google? W dzisiejszych czasach? Teraz pisze się w chatgpt a nie google.


@grzesio1912: tak? mi się dodał jakoś toolbar z yahoo w IE, tam wyszukuje i sobie bardzo chwalę.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: a co to za filozofia się tego nauczyć. Działa to klikam nie będzie VS studio lub nie będzie działać to się nauczę pisać. Co tam na krzyż jest z 15 komend i trochę filozofii. Są ciekawsze rzeczy
  • Odpowiedz
@obieq No wlasnie to nie jest kwestia komend tylko zrozumienia jak działa git a to już jest mega ważne. Nie wyobrażam sobie umieć klikać tylko git commit i git push. Prędzej czy później każdy dev ma jakiś bardziej skomplikowany kejs.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: nie wiem mi i calemu zespolowi przez caly czas to wystarcza. Kazdy robi swojego brancha robi zmiany, jak trzeba to rebase/merge rozwiazanie konfliktow i wszystko dziala. Jak sie cos zepsuje to sobie robie po prostu nowego brancha z maina, pozniej robie cherrypicka z tego co mialem wbite na tym zepsutym, konfilkty i hula..
Mamy 2 osoby ktore to dobrze ogarniaja i jak ktos mial problem (doslownie zdazylo sie z
  • Odpowiedz