Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys zł, o którego biedni ludzie nie mają bulu dupy bo siedzi tam tablet za 200zł i które ma 500 koni z napędem na cztery koła, mogę nim sterować z telefonu, nie potrzebuje kluczyka, nie potrzeba webasto, ma autopilota (który nie do końca działa jak należy na polskich drogach), XD

Jak wstawiłem posta o busie za 250 kafli i tesli za 280 to każdy miał spine tylko o tesle. To, że sie nigdy nie dorobicie to nie znaczy, że ktoś nie ma prawa sobie kupić bo dla was to gówno ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak to też nie moje bo w leasingu. Ale polecam zapoznać sie z leasingami jak to wygląda, bo jednak nie jest to tak za darmo jak twierdzą biedni i etatowcy jebiący na produkcji.

Może i zasięg przy tej pogodzie spadł o nawet 100 kilometrów przy przebiegach 40 - 50km dziennie, ale za to frajda z przyspieszenia w ciągu ułamka sekundy reakcji od wciśnięcia pedału gazu jest ogromna.

Tam wiem, użytkownik tesli powie ci sam, że ją posiada.

Pomyśleć, że jeszcze przed wojna i koronawirusem waliliście konia do kazdego newsa odnośnie tesli XDDD

Ale przyznaje, jest jeden minus. Opony letnie po 10 tys nadają sie do #!$%@?. Stwierdzono nadmierne gwałtowne przyspieszenia co skutkuje szybszym zużyciem ogumienia i serwis nie uwzględnia reklamacji. No co ja poradze, kupie wielosezonowe teraz.

#tesla #samochody
Zarzutkkake - Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys ...

źródło: temp_file351904018349975194

Pobierz
  • 76
Oczywiście. Przecież te wasze tesle są tak szybkie, że dojeżdżacie do celu przed czasem i z nudów dodajecie bekowe wpisy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.


@mariecziek: Na razie to ty zachowujesz się tutaj jak jakiś świr.

Tesle są jakie są. To są BARDZO dobre elektryki, które w obecnych cenach oferują nieporównywalnie wiecej niż auta premium segmentu D. W dodatku obecne ceny już są na tyle niskie że zrównują się z passatami
@Farmer_Joe masz auto regulacje jasności a w nocy dokucza tak samo jak wyświetlacz w każdym innym aucie, wcale. Można go na prawde mocno przyciemnić. Tryb nocny jak w mapach google, ja mam w trybie auto. Za dnia to samo, kiedy świeci słońce to i jego jasność jest o wiele większa, że promienie wpadające do auta nie są przeszkodą. Najbardziej jednak martwi jego trwałość i nie ukrywając wątpliwe mocowanie.
@Zarzutkkake: wow widac wielki bul dupy w Twoim wpisie i chęć pokazania się. Daj sobie spokoj, wykopkom nie dogodzisz a jak wchodzisz z nimi w dyskusje to jak z golebiem grac w szachy, nie dosc ze powywraca figury to jeszcze nasra
@cwlmod: usprawiedliwiane postojów na siłe - nie dajmy sie zwariowac - co 300km wystarczyloby stanąc na 10-15min i mozna jechac dalej a nie gnić 30-40min, ja rzadko jezdze w trasy w dodatku stara 3 jest słabo wyciszona - dla mnie komfortowe jest 115-125kmh, wtedy mam spokojnie 420-430km zasiegu w lecie, w zimie z 350

z mojej wioski na lotnisko chopina jest 225km, jestem w stanie w lecie dojechac tam i spowrotem
@zibizz1 @Zarzutkkake @mariecziek @McOfca: M3 Performance here - szło wyrwać nawet za 217 tysięcy PLN brutto 2-3 miesiące temu. Za tyle to se mogę kupić nowego Passata czy SuperB ze 147kW z napędem na przednią oś i średnim wyposażeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i lać 7l/100km benzyny albo jeździć "za darmo" (nawet w trasie 1kWh to 1,4zł) choose wisely ( ͡° ͜ʖ ͡°)