Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys zł, o którego biedni ludzie nie mają bulu dupy bo siedzi tam tablet za 200zł i które ma 500 koni z napędem na cztery koła, mogę nim sterować z telefonu, nie potrzebuje kluczyka, nie potrzeba webasto, ma autopilota (który nie do końca działa jak należy na polskich drogach), XD

Jak wstawiłem posta o busie za 250 kafli i tesli za 280 to każdy miał spine tylko o tesle. To, że sie nigdy nie dorobicie to nie znaczy, że ktoś nie ma prawa sobie kupić bo dla was to gówno ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak to też nie moje bo w leasingu. Ale polecam zapoznać sie z leasingami jak to wygląda, bo jednak nie jest to tak za darmo jak twierdzą biedni i etatowcy jebiący na produkcji.

Może i zasięg przy tej pogodzie spadł o nawet 100 kilometrów przy przebiegach 40 - 50km dziennie, ale za to frajda z przyspieszenia w ciągu ułamka sekundy reakcji od wciśnięcia pedału gazu jest ogromna.

Tam wiem, użytkownik tesli powie ci sam, że ją posiada.

Pomyśleć, że jeszcze przed wojna i koronawirusem waliliście konia do kazdego newsa odnośnie tesli XDDD

Ale przyznaje, jest jeden minus. Opony letnie po 10 tys nadają sie do #!$%@?. Stwierdzono nadmierne gwałtowne przyspieszenia co skutkuje szybszym zużyciem ogumienia i serwis nie uwzględnia reklamacji. No co ja poradze, kupie wielosezonowe teraz.

#tesla #samochody
Zarzutkkake - Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys ...

źródło: temp_file351904018349975194

Pobierz
  • 76
@cwlmod: Gdzie ja porównałem jakiegokolwiek 90-konnego diesla do tesli? Lol. Facet pisze, że jeździ 40-50km dziennie, potem wmawia mi jakiegoś 90-konnego diesla, którego nigdy nie posiadałem, potem pisze, że robi 8000km miesięcznie, wmawia mi że jestem debilem, a teraz ty mi zarzucasz znowu jakiegoś 90-konnego diesla. lol.

Myślałem, że to wpis dla beki i do was dołączę, ale widzę, że z jakiegoś powodu sporo użytkowników strasznie się obraziło.
@zdrajczyciel:

Ja sobie mogę zrobić ponad 500km na strzała jadąc 200-230 km/h non stop


W grze chyba. Pomijając, że nie da się tak jechać tyle, nawet ma a2 w Niemczech, to żadne auto, które może na dłuższą metę utrzymać taką prędkość, nie zrobi tyle na baku.
Wiem, bo jeździłem już tak różnymi autami.
@mariecziek: Jak załadujesz do pełna i robisz 40-50km to zimą zrobisz 100km mniej niz latem
Napisał ze robi 200km dziennie. Nie odbieraj mu radochy, daj mu sie pochwalić. 500KM jest akurat do jazdy po mieście bo starcza do ~60km/h, poza maistem juz trzeba troche więcej mocy
@PiotrFr: To pojeździł jeszcze paroma, bo widzę że brakuje ci wiedzy. Pojemność baku to 90litrów, spalanie przy stałej jeździe 200km/h to 17l/100, czyli 500 przejadę do tankowania.

p.s. hiperbola kolego, oczywiście że się nie da ciągiem tak jechać, ale duże odcinki tak... co obniża ww. średnie spalanie, więc 500-600 sobie jednym tankowaniu zrobisz

pozdro z fartem
a coś wskazywało, że nie lubię #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: Boś fan elektryków, a tacy to zazwyczaj się snują za tirami co by im za bardzo nie wiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mając 2000 km do przejechania tak trzeba, dlatego wolę drogę do niż z Polski

I już cię bardziej lubię ( ͡ ͜ʖ ͡)

@
@cwlmod:

fan elektryków


Nie widzę związku ¯\(ツ)/¯
Dlatego też tak męczy mnie Ioniq 6 bo da się sensownie szybciej jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz to już ciężko. Mój rekordowy czas zrobiłem chyba 16 lat temu, 605 3.0 a od tamtej pory jak w PKP, co roku wolniej. Ciągle remonty w de itp, że nawet jadąc cała Francję na tempomacie 160-170 nie można się zbliżyć
@zdrajczyciel:

Pojemność baku to 90litrów,


Jakie auto ma dziś taki zbiornik?
Widocznie jakieś złe auta miałem. W e55 miałem najwięcej, 80 litrów, w Giulii 60.

hiperbola kolego, oczywiście że się nie da ciągiem tak jechać, ale duże odcinki tak


No właśnie, hiperbola. "Duże odcinki" znaczy że trochę 200, reszta 140 i na tych 500 km zyskasz 10 minut względem jazdy cały czas 140-150
Myślałem, że to wpis dla beki i do was dołączę, ale widzę, że z jakiegoś powodu sporo użytkowników strasznie się obraziło.


@mariecziek ty serio myślisz, że my, użytkownicy nowych tesli sobie beke robimy? Wstając rano i patrząc jak moi ludzie ciężko pracują na to wszystko to myślisz, że mam beke? Coś sie chyba koledze zagalopowało troche.
@Zarzutkkake: Podoba mi sie twoja prędkość z widocznym limitem i pustą drogą.

Moi fajni się ucieszą jak napiszę, że jestem dobrym kierowcą i jeżdżę szybko i bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)