Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys zł, o którego biedni ludzie nie mają bulu dupy bo siedzi tam tablet za 200zł i które ma 500 koni z napędem na cztery koła, mogę nim sterować z telefonu, nie potrzebuje kluczyka, nie potrzeba webasto, ma autopilota (który nie do końca działa jak należy na polskich drogach), XD

Jak wstawiłem posta o busie za 250 kafli i tesli za 280 to każdy miał spine tylko o tesle. To, że sie nigdy nie dorobicie to nie znaczy, że ktoś nie ma prawa sobie kupić bo dla was to gówno ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak to też nie moje bo w leasingu. Ale polecam zapoznać sie z leasingami jak to wygląda, bo jednak nie jest to tak za darmo jak twierdzą biedni i etatowcy jebiący na produkcji.

Może i zasięg przy tej pogodzie spadł o nawet 100 kilometrów przy przebiegach 40 - 50km dziennie, ale za to frajda z przyspieszenia w ciągu ułamka sekundy reakcji od wciśnięcia pedału gazu jest ogromna.

Tam wiem, użytkownik tesli powie ci sam, że ją posiada.

Pomyśleć, że jeszcze przed wojna i koronawirusem waliliście konia do kazdego newsa odnośnie tesli XDDD

Ale przyznaje, jest jeden minus. Opony letnie po 10 tys nadają sie do #!$%@?. Stwierdzono nadmierne gwałtowne przyspieszenia co skutkuje szybszym zużyciem ogumienia i serwis nie uwzględnia reklamacji. No co ja poradze, kupie wielosezonowe teraz.

#tesla #samochody
Zarzutkkake - Ja #!$%@? znajdźcie mi drugie auto, które kosztuje w granicach 280 tys ...

źródło: temp_file351904018349975194

Pobierz
  • 76
@Zarzutkkake:
Za każdym razem Teślarz okazuje się być sekciarzem. To plastikowe pudło nadaje do startu ze świateł co najwyżej, bo jak już trzeba jechać w trase to hehe kolego ja mam przystanki zaplanowane, zjem obiad, nie śpiesze się, jadę 100km/h z ciężarówkami bo pośpiech poniża xD

Aż dzisiaj poszukam jakiejś Tesli by elegancko wymusić jakieś pierwszeństwo, w końcu BMW leasingu zobowiązuje do czegoś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zdrajczyciel ja nikogo nie namawiam do zakupu tego auta. A jeśli wyjeżdżamy w trase to tak jak i spalinowym tak elektrykiem planujemy przystanki. Nawet jadąc do DE i tak zatrzymywalismy sie na granicy na 40 minut żeby zjeść obiad więc co za problem zrobić to samo rlektykiem i naładować go do 100%.
I tak jak spalinowym tak i elektrykiem jade w trasie 110 - 120. Jak jade szybciej to spotykam wszystkoch wyprzedzonych
@zdrajczyciel: Tesla 3 LR ma zasiegu około 390km przy prędkości 140km/h, czyli praktycznie jakieś 300km. Jak dla mnie to nie jest problem jeśli po drodze jest szybkoładowarka.

Jazda 100km/h na autostradzie i za torami jest dla lamusów, którzy robią sobie jaja z jazdy i stwarzają zagrozenie na drodze. Potem taki się chwali że Wawa-Wrocław przejedzie bez ładowania xD
@Zarzutkkake: @Dejwi996 Jakie 280k? To Performance tylko
Y RWD to 200k
Y LR to 255k
nowa 3 RWD 205k
nowa 3 LR 240k

I mamy najefektywniejsze elektryczne auto na rynku. Przywoicie doposażone (w nowym 3 są wentylowane siedzenia nawet)

@zdrajczyciel Racja, w trasie przegrywa z spaliniakami ale tylko tam. Ja 95% km robie wokół komina i nie ma aktualne lepszego auta do takich celów w tej cenie.
@cwlmod: @zibizz1 @Zarzutkkake
A nie można mówić po prostu: mam modne auto, ten gadżet sprawia mi frajdę, musiałem zmienić myślenie o podróżowaniu bo elektryk tego wymaga. I tyle. Good for you.

Ale zamiast prostego komunikaty słysze od Teślarzy takie tłumaczenie i argumenty, które może i jakiegoś % kierowców się trzymają, ale to dalej nie jest 100% rzeczywistości. Ja sobie mogę zrobić ponad 500km na strzała jadąc 200-230 km/h non stop, a
@zibizz1 ale czemu z google bierzesz ceny podstawy? Dodaj do tego chociażby autopilota. Serio, jakbym miał brać tesle w podstawie to chyba tylko po to aby pod domem wiecznie stało.
Nawet roboczowozy biore z maksymalnym wyposażeniem.
@zdrajczyciel jakbyś nie napisał to wykopki i tak mają bóle.
Na którym autobahnie pojedziesz 500 kilometrow juz nie 200 a chociaż 130km/h?
A nie można mówić po prostu: mam modne auto, ten gadżet sprawia mi frajdę, musiałem zmienić myślenie o podróżowaniu bo elektryk tego wymaga. I tyle. Good for you.


@zdrajczyciel: No właśnie my ci mówimy i tutaj teślarza nie zauważyłem w tym wątku.

Ja sobie mogę zrobić ponad 500km na strzała jadąc 200-230 km/h non stop, a to na autobhanie robi konkretną różnicę czasową.

Tak tak, na pewno zawsze tyle będziesz jeździł
@zdrajczyciel: A ja jadąc w trase musze się zatrzymywać co 250-300km (przy zasięgu ponad 500km WLTP na pełnej baterii). I od zjazdu do wjazdu na droge trzeba liczyć ~30 minut pauzy, pod warunkiem że akurat trafimy na szybka ładowarkę, co w Polsce jeszcze nie jest oczywiste ale na zachodzie już tak. Dodatkowo jak jedziemy w weekend majowy czy inny popularny dzień na podrózowanie to dojdzie czasem kolejka do ładowarki. Da się
@zibizz1 ale czemu z google bierzesz ceny podstawy? Dodaj do tego chociażby autopilota. Serio, jakbym miał brać tesle w podstawie to chyba tylko po to aby pod domem wiecznie stało.

Nawet roboczowozy biore z maksymalnym wyposażeniem.


@Zarzutkkake: autopilot jest w każdej tesli bez dopłaty. Też wole auto z niższej półki a lepiej wyposażone
Ceny wziałem ze strony tesla.com. Ceny sie zmieniaja ciągle, a w inventory można znaleźć różne konfiguracje taniej
Y