Wpis z mikrobloga

jak sobie przeanalizowałem swoje życie to zauważyłem, że za dużo czasu marnowałem na koleżanki/przyjaciółki a tymbardziej na podkochiwanie się w laskach, które są w związki z nadzieją, że może zaraz będą wolne XDD też tak mieliście ?
PS najsmiesniejsze jest to, że przy f4f na ig najczesciej follow daja zajete laski xDDD
#zwiazki #seks #tinder #badoo #podrywajzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 Nie, ale widać że jesteś beciak.
Podniecasz się followami na Instagramie od zajętych lasek z których nic nie wynikło xD
Zawsze byłeś mało atrakcyjnym typem od zabijania nudy. Najgorsze jak kręcą się koło mojej dziewczyny tacy właśnie jak Ty, bo myślą że będąc miłym coś zdołają zrobić. W młodszych latach udało mi się dzięki temu zbudować swoją pewność siebie, bo głupie dziewczyny generowały we mnie sztuczną zazdrość.
Sorry że brutalnie, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Orowerbogatszy: nie podniecam tylko po prostu mnie to śmieszy.

Zawsze byłeś mało atrakcyjnym typem od zabijania nudy

tutaj może masz rację, bo traktowano mnie jako ten od rozśmieszania i pomagania, ale się już skończyło
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: w licbazie ogarnąłem, że jak wokół laski jest kilku chłopaków którzy zarywają i ona bawi się z nimi wszystkimi to nie ma sensu nawet próbować. Wtedy też ogarnąłem że jak w przeciągu miesiąca nie ma żadnego spotkania pozaszkolnego/znaku że ona jest Tobą zainteresowana, to lepiej od razu dać sobie spokój bo tylko marnujesz swój czas.
  • Odpowiedz